• INFORMATYKA I TECHNOLOGIE INFORMACYJNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia przeznaczone są dla absolwentów studiów wyższych z przygotowaniem pedagogicznym. Ukończenie studiów daje uprawnienia do nauczania informatyki w szkole. Zajęcia odbywają się w systemie zjazdów sobotnio-niedzielnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MATEMATYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia przeznaczone są dla absolwentów studiów wyższych z przygotowaniem pedagogicznym. Ukończenie studiów daje uprawnienia do nauczania matematyki w szkole. Zajęcia odbywają się w systemie zjazdów sobotnio-niedzielnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PRZETWARZANIE DANYCH - BIG DATA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe Przetwarzanie danych – Big Data przygotowują do podjęcia zadań związanych z przetwarzaniem dużych i złożonych zbiorów danych, ich analizą, eksploracją  i wizualizacją. Studia odpowiadają na ogromne  zapotrzebowanie na specjalistów w zakresie przetwarzania danych, mających wiedzę teoretyczną i praktyczną zarówno na temat baz relacyjnych jak i nierelacyjnych, hurtowni danych i Big Data.

  Uczestnicy studiów zostaną zapoznani z dostępnymi rozwiązaniami technologicznymi i nowoczesnymi koncepcjami  przetwarzania danych. Poznają cały proces przetwarzania danych, od momentu ich czyszczenia i składowania, poprzez odpytywanie i raportowanie, po złożoną analizę i odkrywanie wiedzy z danych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Opinie (3)

Student Ocena odpowiedz

Bdb

KArolina Ocena odpowiedz

jak chcesz się nauczyć to się nauczysz

student Ocena odpowiedz

generalnie jest ok