HUTCHINSON POLAND

HUTCHINSON POLAND

hutchinson łódź

Hutchinson Poland

KIM JESTEŚMY?

Grupa Hutchinson jest światowym liderem produkcji elastomerów w branży samochodowej, przemysłowej, lotniczej i produktów powszechnego użytku. Od ponad 160 lat projektujemy i wytwarzamy produkty stanowiące bazę komfortu i bezpieczeństwa każdego człowieka na ziemi, w powietrzu i na morzu. Nasze wiodące produkty to systemy uszczelek karoseryjnych i precyzyjnych, elementy antywibracyjne oraz systemy transmisji płynów i przenoszenia napędów.

Jesteśmy chemiczną gałęzią Grupy TOTAL, zatrudniamy ponad 38 000 ludzi w 23 krajach. W czterech łódzkich oddziałach pracę znalazło już ponad 2500 osób – teraz czekamy na Ciebie!

KOGO POSZUKUJEMY?

Nasza firma to miejsce zarówno dla osób z doświadczeniem, jak i będących na początku swojej kariery zawodowej. Cenimy ludzi z pasją i inicjatywą, mających własne pomysły i umiejących pracować w zespole. Z uwagi na międzynarodowe środowisko pracy, zazwyczaj wymagamy komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub francuskiego. Poszukujemy osób na stanowiska inżynieryjne (m.in. Inżynierowie produkcji, R&D, jakości, utrzymania Ruchu, konstruktorzy) oraz specjalistyczne (m.in. w działach logistyki, zakupów, IT).

PROGRAMY STAŻOWE

Nabór do programów trwa przez cały rok kalendarzowy. Zapraszamy do aplikowania studentów 3,4 i 5 roku studiów oraz absolwentów. Staże są płatne, oferujemy wsparcie merytoryczne opiekuna stażu, a także, w przypadku dłuższych programów, dostęp do szkoleń i bezpłatnych kursów językowych. Ponadto, najlepsi mają szansę na zatrudnienie po odbyciu stażu.

Rozwiń skrzydła z Hutchinson – dołącz do naszego zespołu już dziś!

 

FAKTY I LICZBY
 
Oddział Łódź 1 / 1a
ul.Kurczaki 130
ul.Zakładowa 99
Aplikuj na: rekrutacja@lodz.hutchinson.pl
 
Oddział Łódź 2 / 2a
ul.Lodowa 80/84
ul.Niciarniana 49 D
Aplikuj na: rekrutacja.lodowa@lodz.hutchinson.pl
 
Preferowane kierunki studiów:
Zarządzanie i inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Gestion et Technologie, Filologia romańska, Logistyka
 
Oferty pracy i staży znajdziesz na:
www.pracuj.pl
http://lodzakademicka.info/s/kariera
http://www.praktyki.lodz.pl/
 
Dowiedz się o Nas więcej na http://www.hutchinsonworldwide.com/
 

 

 

Komentarze (0)