PKO BANK POLSKI

PKO BANK POLSKI

PKO BANK POLSKI

O NAS

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego, a także jest jedną z wiodących grup finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Nasz Bank powstał z myślą o klientach indywidualnych, jednak obecnie jest także głównym partnerem małych i średnich przedsiębiorstw, dużych korporacji oraz instytucji rządowych i samorządowych.

W warunkach zmienności gospodarczej i rosnącej konkurencji PKO Bank Polski regularnie osiąga wysokie wyniki przy konserwatywnym podejściu do ryzyka. Zwiększa wartość dla akcjonariuszy, kładąc nacisk na nowoczesne rozwiązania technologiczne, atrakcyjne produkty i wysoką jakość obsługi. Zajmując na rynku wysoką pozycję pod względem osiągnięć biznesowych oraz wyników finansowych, PKO Bank Polski wyznacza kierunki rozwoju bankowości w Polsce.

DLACZEGO WARTO

Praca wśród najlepszych. PKO Bank Polski zapewnia niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Zespół pracowników tworzą specjaliści wyznaczający wysokie standardy w polskiej bankowości. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci, wymaga od nas profesjonalizmu oraz dużego zaangażowania. Szeroka oferta oraz duża skala działania naszego Banku pozwala sprawdzić się w wielu interdyscyplinarnych zespołach projektowych oraz wziąć udział w interesujących przedsięwzięciach. Osobom zatrudnionym w Banku oferujemy warunki do stałego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczeń w renomowanej, dynamicznej instytucji finansowej. Praca w PKO Banku Polskim to szansa na zdobycie doświadczenia w największej na polskim rynku instytucji finansowej.

KOGO SZUKAMY

Zapraszamy do aplikowania osoby, które ukończyły różne kierunki studiów. Zatrudniamy nie tylko absolwentów bankowości, ale także innych specjalności: ekonomicznych, technicznych czy humanistycznych. Co roku organizujemy w Banku program płatnych praktyk i staży, który dla wielu młodych ludzi jest dopiero początkiem drogi zawodowej z nami. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy i cały czas rozwijamy nasz potencjał, poprzez inwestowanie w kapitał ludzki. Nasze działania sprawiają, że od lat jesteśmy jednym z najbardziej pożądanych pracodawców. Znajdziecie nas w czołówce takich prestiżowych rankingów jak:

  • „Polish Trendence Graduate Barometer 2016”, w kategorii Biznes wg studentów – HRM Institute
  • „Idealny Pracodawca 2015”, w kategorii Biznes wg studentów - Universum Student Survey
  • „Pracodawca Roku 2015” organizowanym przez międzynarodową organizację studencką AIESEC
  • „Najbardziej pożądani pracodawcy 2014 w opinii specjalistów i menedżerów” z sektora bankowo-ubezpieczeniowego w badaniu Antal International
  • „Solidny Pracodawca 2015 - CSR”, w kategorii ogólnopolskiej.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, przedsiębiorczą i chcesz współtworzyć nowoczesny polski Bank otwarty na klientów - dołącz do nas i stań się częścią naszego zespołu.

KARIERA I ROZWÓJ

Aktualne oferty praktyk i staży zamieszczamy na stronie: http://www.pkobp.pl/grupa-pko-banku-polskiego/kariera/oferty-praktyk-i-stazy/

 

FAKTY I LICZBY
 
Wartość aktywów - 267,1 mld;
Zysk netto - 639 mln;
Liczba oddziałów - 1274;
Liczba bankomatów - 3191;
Liczba rachunków - 6643;
29 tys. pracowników;
 
 
ADRES
PKO Bank Polski Spółka Akcyjna - Centrala
ul. Puławska 15
02-515 Warszawa
www.pkobp.pl
http://www.pkobp.pl/grupa-pko-banku-polskiego/kariera/
 

 

 

 

 

Komentarze (0)