jti profil

JTI Polska

JTI Polska jest częścią Japan Tobacco International, czołowego międzynarodowego koncernu tytoniowego działającego w 120 krajach. Marki w ofercie JTI Polska to Camel, LD oraz Winston.

Na całym świecie JTI zatrudnia ponad 40 tys. osób, a polski zespół liczy obecnie ponad 1500 pracowników. W 2018 r. JTI Polska zajęła 2. miejsce w renomowanym rankingu Top Employers i jest najwyżej notowanym pracodawcą w branży FMCG wśród laureatów. W 2017 roku Business Centre Club wyróżnił naszą Firmę nagrodą Lidera Polskiego Biznesu za wyjątkowe podejście do zarządzania, nadzwyczajną troskę o pracowników oraz działania CSR.

Siedziba i Fabryka JTI Polska mieszczą się w Starym Gostkowie (powiat poddębicki), a Biuro Zarządu i struktura sprzedażowa wraz z licznymi działami wspierającymi zlokalizowane są w Warszawie.

 

Atmosfera i dbałość o pracowników

Dobra atmosfera wynika w dużej mierze ze swobodnej i bezpośredniej komunikacji pomiędzy pracownikami, nieformalnego podejścia oraz szacunku do każdej osoby. Pracownicy, niezależnie od stanowiska, są zachęcani do otwartego zgłaszania swoich pomysłów, rozwiązań czy ulepszeń. Regularnie spotykają się z Zarządem, by dowiedzieć się o kondycji Firmy i zadawać pytania.

Dla naszych pracowników ważne są wspólne spotkania: podczas wyjazdów integracyjnych czy firmowych rozgrywek piłki nożnej i siatkówki.

JTI Polska oferuje pracownikom szeroki wybór benefitów i przeznacza ponadprzeciętne środki na szkolenia. Zapewnia również bezpłatny dowóz do Starego Gostkowa.

 

Kogo Poszukujemy?

Poszukujemy osób zaangażowanych, energicznych, kreatywnych, które swoją pracę utożsamiają z najwyższą jakością. Zależy nam na osobach, które są zorientowane na coraz lepsze wyniki, mają własne pasje i zainteresowania. Przyjmujemy do naszego zespołu ludzi chcących iść o krok dalej, zdobywać wiedzę i unikalne doświadczenia.

Fabryka w Starym Gostkowie przyjmuje pracowników okołoprodukcyjnych, techników, specjalistów i inżynierów.

Do siedziby w Warszawie aplikować mogą kandydaci zainteresowani pracą w działach takich jak: Marketing, Sprzedaż, Finanse, IT czy HR.

 

Program staży i praktyk JUMP

Program Staży i Praktyk JUMP! umożliwia zdobycie cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji. Uczestnicy programu mają możliwość poznania procesu produkcji, sprawdzenia swoich umiejętności oraz podniesienia kwalifikacji. Każdy z uczestników bierze udział w rozwiązaniu problemu biznesowego w zależności od obszaru, w którym odbywa staż lub praktyki.

Oferty praktyk i staży w fabryce w Starym Gostkowie oraz w Warszawie znajdziesz na stronie:

https://jobs.jti.com/JUMPTraineeshipProgram

 

Jak aplikować?

Aplikacja na oferty JTI Polska możliwa jest m.in. na stronach:

www.karierawjti.pl

www.jump.jti.com
www.lodzakademicka.info

 

FAKTY I LICZBY
 

Fabryka

Stary Gostków 42, 99-220 Wartkowice

Kontakt: rekrutacja@jti.com

Rekrutacja: dział produkcji, dział utrzymania ruchu, dział logistyki, dział doskonalenia procesów, dział jakości, dział finansów, dział zakupów, dział R&D, dział inżynieryjny, dział celny, dział personalny, dział planowania, dział eksportu

Preferowane kierunki studiów: mechanika, automatyka, elektronika, logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji, finanse, księgowość, ekonomia, inżynieria i ochrona środowiska, zarządzanie.

 

Biuro

Al. Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa

Kontakt: poland.careers@jti.com

Rekrutacja: dział sprzedaży, dział marketingu, dział HR, dział IT, dział finansowy, dział zakupów, dział planowania i analiz, dział strategii i brand marketingu

Preferowane kierunki: ekonomiczne, biznesowe, finansowe, marketingowe, informatyczne

 

 

 

 

Komentarze (0)