jti profil

JTI Polska

Jesteśmy wiodącą, międzynarodową firmą tytoniową, wywodzącą się z Grupy Japan Tobacco. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, LD, Winston oraz Logic dostępne na polskim rynku.

W Polsce zatrudniamy ponad 2 tys. pracowników i jesteśmy trzecim graczem w branży tytoniowej. Wkraczając na polski rynek w 2007 roku, postanowiliśmy, że na pierwszym miejscu zawsze będziemy stawiać naszych pracowników. Tworzymy kulturę opartą na współpracy, dzięki czemu w naszych zespołach panuje wyjątkowa atmosfera. Szerokie zakresy odpowiedzialności dają możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, co przekłada się na świetną jakość działania oraz szybki rozwój naszej firmy. Stosujemy także najlepsze praktyki w zakresie rozwoju talentów, wdrażania nowo zatrudnionych osób czy możliwości szkoleniowych.

Nasze starania, by być najlepszym pracodawcą dla naszych ludzi, zostały wyróżnione na rynku: w roku 2010 po raz pierwszy zawitaliśmy do grona Top Employers Polska, a w 2020 roku po raz drugi z rzędu zajęliśmy w tym rankingu 1. miejsce.

 

 

CIEKAWOSTKI
  • Od początku działalności w Polsce jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą tytoniową w kraju - nasze udziały w rynku wzrosły ponad czterokrotnie!
  • Obecnie zatrudniamy w Polsce ponad 2200 pracowników, a w ciągu ostatnich 3 lat dołączyło do nas około 1000 osób
  • Ponad 65% naszych pracowników to generacja Y
  • Co 5 pracownik pracuje w naszej firmie 10 lat lub dłużej
  • Aż 78% stanowisk kierowniczych lub zarządczych obejmują pracownicy awansowani wewnątrz firmy

 

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ
Nasze warszawskie biuro znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji przy Alejach Jerozolimskich 100, tuż przy przystanku, na którym zatrzymują się autobusy dojeżdżające z różnych części Warszawy. Bliskość Dworca Zachodniego sprawia, że lokalizacja jest atutem nie tylko dla osób dojeżdżających z samej Warszawy, ale i z okolic.
Z kolei w Starym Gostkowie znajdują się nowoczesne biura i hale produkcyjne, które imponują swoją wielkością oraz zgodnością z najwyższymi normami bezpieczeństwa. Nowoczesny park maszynowy jest naszą dumą, to właśnie tutaj odbywa się produkcja na rynek krajowy oraz rynki zagraniczne. Dodatkowo oferujemy naszym pracownikom darmowy transport z okolicznych miejscowości prosto pod drzwi fabryki.
 

 

JTI

 

 

KONTAKT

Fabryka
Stary Gostków 42, koło Poddębic
99-220 Wartkowice
Mail: rekrutacja@jti.com
Telefon: 42 280 28 28
jobs.jti.com

Biuro
Al. Jerozolimskie 100
00-807 Warszawa
Mail: Poland.careers@jti.com
Telefon: 22 381 81 81
jobs.jti.com

 

Komentarze (0)