jti profil

JTI Polska

Jesteśmy wiodącą, międzynarodową firmą tytoniową, wywodzącą się z Grupy Japan Tobacco. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 48 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, LD, Winston oraz Logic dostępne na polskim rynku.
W Polsce zatrudniamy ponad 3 tys. pracowników i jesteśmy trzecim graczem w branży tytoniowej. Wkraczając na polski rynek w 2007 roku, postanowiliśmy, że na pierwszym miejscu zawsze będziemy stawiać naszych pracowników. Tworzymy kulturę opartą na współpracy, dzięki czemu w naszych zespołach panuje wyjątkowa atmosfera. Szerokie zakresy odpowiedzialności dają możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, co przekłada się naświetną jakość działania oraz szybki rozwój naszej firmy. Stosujemy także najlepsze praktyki w zakresie rozwoju talentów, wdrażania nowo zatrudnionych osób czy możliwości szkoleniowych.
Nasze starania, by być najlepszym pracodawcą dla naszych pracowników, co roku zostają doceniane przez Top Employers Institute. Najlepszym dowodem na to jest przyznawany nam nieustannie od 2010 roku certyfikat Najlepszego Pracodawcy nie tylko w Polsce, a także w Europie (2. miejsce w rankingu w 2023 roku) oraz na świecie.
 


 

 

 

CIEKAWOSTKI
  • Od początku działalności w Polsce jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą tytoniową w kraju - nasze udziały w rynku wzrosły ponad czterokrotnie!
  • Ponad 65% naszych pracowników to generacja Y
  • Co 5 pracownik pracuje w naszej firmie 10 lat lub dłużej
  • Aż 78% stanowisk kierowniczych lub zarządczych obejmują pracownicy awansowani wewnątrz firmy

 

 

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ

 

jti lokalizacje

 

Nasze warszawskie biuro znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji przy Alejach Jerozolimskich 100, tuż przy przystanku, na którym zatrzymują się autobusy dojeżdżające z różnych części Warszawy. Bliskość Dworca Zachodniego sprawia, że lokalizacja jest atutem nie tylko dla osób dojeżdżających z samej Warszawy, ale
i z okolic.

Z kolei w Starym Gostkowie znajdują się nowoczesne biura i hale produkcyjne, które imponują swoją wielkością oraz zgodnością z najwyższymi normami bezpieczeństwa. Nowoczesny park maszynowy jest naszą dumą, to właśnie tutaj odbywa się produkcja na rynek krajowy oraz rynki zagraniczne. Dodatkowo oferujemy naszym pracownikom darmowy transport z okolicznych miejscowości prosto pod drzwi fabryki.

W 2019 roku otworzyliśmy Centrum Usług Biznesowych, którego biuro mieści się w Warszawie przy ul. Żelaznej. Obecnie JTI GBS zatrudnia ponad 800 osób i ciągle rośnie. Głównym zadaniem GBS jest międzynarodowe wsparcie biznesowe innych oddziałów JTI na świecie w obszarze operacji finansowych, HR, procesów zakupowych czy transakcji międzynarodowych.

 

KONTAKT

Fabryka
Stary Gostków 42, koło Poddębic
99-220 Wartkowice
Mail: rekrutacja@jti.com
Telefon: 42 280 28 28
jobs.jti.com

Biuro
Al. Jerozolimskie 100
00-807 Warszawa
Mail: Poland.careers@jti.com
Telefon: 22 381 81 81
jobs.jti.com

 

 

 

Komentarze (0)