mbank profil

mBANK 

O nas

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 24 lat notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stawiamy na kreatywne rozwiązania i z pełnym zaangażowaniem szukamy nowych inspiracji w otaczającym nas świecie. Patrzymy w przyszłość – nie chcemy odtwarzać rzeczywistości, ale ją kreować. Myślimy klientem, oferując przejrzyste i intuicyjne rozwiązania. Upraszczamy i optymalizujemy procesy, aby działać sprawnie i szybko. Tworzymy klimat wspierający innowacje i pozwalający pracownikom realizować ich kreatywny potencjał.

Kogo poszukujemy?

Do współpracy zapraszamy studentów i młodych absolwentów, głównie z kierunków biznesowych i ekonomicznych.

Program staży i praktyk Bankowe Talenty

Program praktyk Bankowe Talenty to doskonała okazja na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych w wybranym departamencie, natomiast staż to możliwość bezpośredniego poznania wielu obszarów Banku dzięki zaangażowaniu w zadania i projekty prowadzone w różnych jednostkach organizacyjnych. Rotacyjny charakter stażu pozwala na wybór preferowanej ścieżki tematycznej zgodnej z wykształceniem i zainteresowaniami (np.: profil analityczny, biznesowy, marketingowy, bankowości korporacyjnej itd.). Osoby biorące udział w Programie Rozwoju Młodych Talentów mogą liczyć na wsparcie opiekuna, który podzieli się swoją wiedzą merytoryczną i umiejętnościami praktycznymi.

Jak aplikować?

Na bieżąco śledź najnowsze oferty na www.bankowetalenty.pl Wyślij swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne!

FAKTY I LICZBY
 
Plany rekrutacyjne 2016/17:
Staże: 20 (rekrutacja w październiku)
Praktyki: ok. 100 (rekrutacja przez cały rok)
 
Działy prowadzące rekrutację:
Zarządzanie Ryzykiem, Finanse, Wsparcie Sprzedaży, Marketing, Zarządzanie Produktami, IT, Operacje i Back Office
 
Preferowane kierunki studiów:
finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie, informatyka i ekonometria, metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne
 
Adres:
mBank
Senatorska 18
00-950 Warszawa
 
Kontakt:
rekrutacja@mbank.pl
 
 

 

Komentarze (0)