pwc Łódź, Warszawa, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Kraków, Rzeszów

PwC 

 

 

 

 

The top employer for those who want to be game changers!

 

 

PwC należy do wiodących na świecie firm świadczących usługi doradcze. Jako profesjonalni doradcy pomagamy naszym klientom rozwiązywać złożone problemy biznesowe, budować wartość ich firm, zarządzać ryzykiem i podnosić efektywność.


W Polsce działamy już od 30 lat!

 


		

 

 

 

 

 

 

 

 

PwC w liczbach

 

pwc luczbyJesteśmy siecią firm działającą w 157 krajach. Zatrudniamy ponad 276 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

 

W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. PwC w Polsce zatrudnia ponad 6000 osób
 

 

 

 

 

 

Różnorodność mamy w DNA - ucz się od ekspertów w swojej branży!

 

Odpowiedzialny biznes nie jest możliwy bez wspierania różnorodności. W PwC wierzymy, że talent jest niezależny od płci, rasy, narodowości, poziomu sprawności, czy wieku, dlatego dążymy do zapewnienia naszym pracownikom różnorodnego i zintegrowanego środowiska pracy, w którym każdy będzie mógł wykorzystać swój potencjał. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na przestrzeni ostatnich lat, w ciągu roku prowadzimy rekrutacje do wszystkich obszarów: 

 

 

audyt (audyt spółek z różnych branż, audyt procesów biznesowych i zarządzanie ryzykiem, audyt IT, sprawozdawczość finansowa i rachunkowość) 

doradztwo biznesowe – konsulting (centra usług wspólnych, finansowanie i restrukturyzacje, fuzje i przejęcia, ludzie i zarządzanie zmianą, strategia i operacje, śledztwa i nadużycia gospodarcze) 

prawo i podatki (ceny transferowe, usługi księgowe, kancelaria prawna, CIT, VAT, PIT, cło i akcyza) 

technologia (w PwC pracuje już ponad 1000 osób o tym profilu w różnych obszarach m.in.: Data Analytics, Cyberbezpieczeństwo, Customer Technology – wdrożenia systemów klasy CRM, Customer Experience – Salesforce i wielu innych).

 

Więcej informacji znajdziesz na pwc.pl/kariera

 

 

 

 

 

 

 

Naszym Celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W PwC dbamy o komfort i dobre samopoczucie – zobacz, co możemy Ci zaoferować! 

 

 

W ramach programu BeWell@PwC, którego celem jest zadbanie o pracowników w sposób kompleksowy, wspieramy zachowanie harmonii pomiędzy miejscem pracy i życiem codziennym w 4 kluczowych wymiarach: 

 

Body – kondycja fizyczna (masaże biurowe, zajęcia sportowe współfinansowane przez firmę, warsztaty z trenerami i fizjoterapeutami) 

Mind – kondycja psychiczna i emocjonalna (life coaching, czyli poprawa jakości życia; szkolenia i warsztaty z zakresu mental health) 

Beauty – warsztaty zdrowego odżywiania, porady stylistów i dietetyków oraz codzienna porcja owoców w biurze 

Environment – w ramach tego wymiaru pracownicy mogą m.in. skorzystać z home office, elastycznego czasu pracy i mają możliwość pójścia na tzw. sabbatical (czyli 4 miesiące płatnej przerwy w pracy).

 

 

 

 

 

 

Linki do social media:

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)