pwc Łódź, Warszawa, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Kraków, Rzeszów

PwC 

O nas:

PwC to czwarta najsilniejsza marka świata, która kieruje się w swojej działalności trzema głównymi wartościami: jakością i doskonałością, pracą zespołową oraz przywództwem. Świadczy usługi z zakresu audytu, a także  doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego. Jest obecna w 158 krajach zatrudniając 208 tysięcy pracowników na całym świecie. PwC w Polsce zatrudnia blisko 3000 pracowników w 8 miastach: Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Rzeszowie, Wrocławiu.

 

Prestiż
PwC to lider rynku doradztwa w Polsce. Inspirujemy, dzielimy się wiedzą, dbamy o swój Empolyer Branding i budujemy Employee Branding naszych pracowników. 

Kompleksowość
Jedyna firma z branży oferująca rozwiązania biznesowe „od strategii do wdrożenia” zarówno dla największych koncernów, jak i lokalnych firm rodzinnych.

Profesjonalizm
W PwC  można uczyć się biznesu od najlepszych, myśląc o karierze w korporacji, jak i własnym start-upie.

Innowacyjność
PwC tworzy innowacyjne środowisko pracy, inspiruje dzieląc się swoją ekspertyzą, dostarcza rozwiązania odpowiadające na wyzwania nowoczesnej rzeczywistości i przyszłości.

Różnorodność
PwC zatrudnia osoby o wysokim potencjale z różnych środowisk, uczelni i wydziałów.

 

Studenci i absolwenci

Kogo poszukujemy?

Zarówno Klienci PwC jak i projekty, nad którymi pracujemy są bardzo różnorodne i wymagają nieszablonowego myślenia. Zatrudniamy osoby o wysokim potencjale z różnych środowisk, uczelni i wydziałów. Zastanawiasz się, który dział PwC jest dla Ciebie? Zapoznaj się z naszą ofertą płatnych praktyk

Rekrutacja
Rekrutacja na płatne praktyki w PwC trwa przez cały rok, jednak ze względu na nasze potrzeby biznesowe najlepiej składać swoje aplikacje przed terminami:

  • 31 października
  • 31 marca

 

 

 

 

 

Programy PwC

Program WEX
Początek studiów to czas, który warto dobrze wykorzystać. WEX jest programem płatnych praktyk dla studentów I i II roku studiów pierwszego stopnia. Podczas trwania programu uczestnicy będą mieli szansę przekonać się jak wygląda praca w międzynarodowej firmie. Praktyki dają możliwość poznania charakterystyki pracy w różnych działach w PwC i wzięcia czynnego udziału w projektach pod okiem doświadczonych pracowników PwC

Influencer PwC
(daw. Program Ambasador PwC) Program skierowany do:
studentów, którzy ukończyli 1 rok studiów pierwszego stopnia osób zainteresowanych marketingiem i employer brandingiem, które: - znajdują innowacyjne, nietuzinkowe rozwiązania - chcą dowiedzieć się jak działa branża doradcza - budują relacje i chętnie pracują w zespole - są na bieżąco z nowinkami ze świata Social Media

Jak aplikować:
Zapraszamy na stronę www.kariera.pwc.pl

 

 

 

 

Komentarze (0)