Capgemini

Capgemini

capgemini

Capgemini

 

KIM JESTEŚMY?

Capgemini to wielokulturowa organizacja i światowy lider w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej. Naszym celem jest wprowadzanie czołowych i innowacyjnych rozwiązań oraz udostępnienie klientom całej gamy możliwości cyfrowego świata. Kierujemy się przekonaniem, że wartość biznesowa technologii pochodzi od ludzi i powinna im służyć.

W Polsce działamy od 1996 roku i jako największy zagraniczny inwestor z sektora nowoczesnych usług biznesowych w kraju, tworzymy miejsce przyjazne młodym ludziom, którzy dopiero zaczynają drogę zawodową, jak również doświadczonym specjalistom, którzy z chęcią dzielą się z innymi swoją wiedzą.

Od wielu lat jesteśmy nagradzani certyfikatem Top Employer Polska, a od 2021 roku także Top Employer Europe.

 

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

 

Kraków i Katowice – usługi finansowe, księgowość, operacje bankowe, HR, obsługa klienta, marketing, zarządzanie łańcuchem dostaw, doradztwo biznesowe i IT, transformacja i automatyzacja procesów, tworzenie aplikacji, wsparcie techniczne i zdalne zarządzanie infrastrukturą klienta, a także usługi premium w zakresie inżynierii oprogramowania.

Opole i Lublin – wsparcie techniczne i zdalne zarządzenie infrastrukturą klienta.

Wrocław i Poznań – tworzenie indywidualnego oprogramowania dla klientów z Niemiec i USA. Praca dla np. specjalistów programowania, testerów, architektów systemów oraz konsultantów SAP.

Warszawa – doradztwo biznesowe oraz wdrażanie systemów ERP/CRM/BPM, tworzenie innowacyjnych produktów i usług opartych na danych.

Gdańsk – projekty webowe, realizowane w Agile i DevOps, z wykorzystaniem najnowszych technologii (Java, .NET, Angular, React).

 

DLACZEGO MY?

Cenimy sobie dobrą atmosferę w pracy i wierzymy, że kluczem do jej stworzenia są ludzie. Jesteśmy różnorodni i w tej różnorodności widzimy nasz potencjał.

  • Łatwy proces aplikacji; kliknij aby się przekonać!

  • Stawiamy na szkolenia i rozwój; kursy językowe i dostęp do platformy ze szkoleniami online NEXT to tylko kilka z naszych propozycji.

  • Dbamy o benefity; premia z poleceń, bogaty katalog dodatków (multisport, bilety na koncert, a może do kina?), prywatna opieka medyczna... Wymieniać można byłoby bez końca!

  • Ale przede wszystkim – mamy najlepsze towarzystwo!

Przekonaj się na własne oczy:

 

 

 

Komentarze (0)