EXACT SYSTEMS

EXACT SYSTEMS

EXACT SYSTEMS PRACA
EXACT SYSTEMS

Exact Systems jest czołowym dostawcą rozwiązań w zakresie kontroli jakości w Polsce i na świecie.  Odbiorcami naszych usług są dostawcy i poddostawcy głownie dla przemysłu motoryzacyjnego oraz producenci samochodów. Nasza Grupa Kapitałowa zatrudnia obecnie ponad 5000 osób, które deleguje do prac u swoich Klientów, korzystając z rozbudowanej struktury 60 biur operacyjnych.
Jesteśmy zgranym, młodym i otwartym na rozwiązywanie wszelkich problemów zespołem profesjonalistów. Wyróżnia nas myślenie nastawione na jakość, a celem jest sukces naszych Klientów.

Kogo poszukujemy?
Jesteś na początku swojej kariery zawodowej? Poszukujemy młodych i ambitnych osób nastawionych na rozwój. U nas zdobędziesz wiedzę i doświadczenie niezbędne do podjęcia pracy w przemyśle automotive. Praca w Exact Systems S.A. może być Twoją droga do kariery w branży motoryzacyjnej.

Co oferujemy?

  • Godziny pracy i wymiar czasu pracy w ciągu miesiąca dostosowany do indywidualnych możliwości oraz potrzeb.
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia na terenie Klientów firmy.
  • Wsparcie ze strony organizacji w doskonaleniu umiejętności i poszerzaniu wiedzy - szkolenia i warsztaty w ramach innowacyjnego projektu edukacyjnego Szkoła Jakości Exact Systems

Jak aplikować?
Już dziś możesz dołączyć do naszego zespołu przystępując do rekrutacji online!
Nie musisz wychodzić z domu, wysyłać CV oraz listu motywacyjnego – po prostu zaloguj się na naszej
Platformie e-Learning Exact Systems 

 

 

 

Komentarze (0)