EMERSSON

EMERSSON

emersson

EMERSSON

EMERSSON EMPLOYER BRANDING & ADVERTISING jest czołowym dostawcą usług w zakresie kreowania marki. Pracujemy dla najlepszych. Obecnie obsługujemy kilkadzisiąt firm międzynarodowych i polskich, a struktura naszej firmy zbudowana jest w ponad 50 miastach w Polsce. Jesteśmy zgranym, młodym i otwartym na rozwiązywanie wszelkich problemów zespołem profesjonalistów. Wyróżnia nas elastyczność i dobra atmosfera w pracy.

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy młodych i ambitnych osób nastawionych na rozwój. Jesteś na początku swojej kariery zawodowej? U nas zdobędziesz wiedzę i doświadczenie, a praca w Emersson może być Twoją drogą do kariery.

Co oferujemy?

Godziny pracy i wymiar czasu pracy w ciągu miesiąca dostosowany do indywidualnych możliwości oraz potrzeb.
Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku. Możliwość zdobycia doświadczenia.

W Emersson dajemy pracownikom swobodę myślenia i wsparcie, które umożliwia wcielanie pomysłów w życie. Gdy dołączysz do nas, jako student lub absolwent uczelni wyższej, nie tylko będziesz mieć możliwość współpracy w międzynarodowym środowisku, ale również będziesz mógł cieszyć się otwartością, obserwować kulturę pracy, która zachęca do kreatywności, pomysłowości i przemyślanych działań.

Komentarze (0)