praktyki w bsh

 

BSH

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego jest liderem rynku AGD w Polsce i Europie

 

Kim jesteśmy?

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego to polska spółka-córka globalnej firmy BSH Home Appliances Group, która należy do Robert Bosch GmbH. Globalnie BSH zatrudnia ponad 60 000 pracowników, a w 2020 firma osiągnęła przychody w wysokości 13,9 miliarda euro. BSH posiada 38 fabryk na świecie, w których produkuje się pełną gamę nowoczesnych urządzeń gospodarstwa domowego. W portfolio firmy znajdują się cenione globalne marki tj.: Bosch, Siemens, Gaggenau oraz szereg marek regionalnych.

Spółka BSH w Polsce jest obecna od ponad 25 lat. Centrala znajduje się w Warszawie. Firma posiada 6 fabryk: pralek, suszarek do ubrań i zmywarek w Łodzi, piekarników i lodówek we Wrocławiu oraz fabrykę AGD w Rzeszowie. Konsekwentna realizacja planu biznesowego BSH we Wrocławiu sprawiła, że zaledwie po 7 miesiącach od rozpoczęcia produkcji, świętowaliśmy wyprodukowanie 100 tysięcy piekarników.

Łódzka fabryka suszarek do ubrań jest jedyną tego typu fabryką w koncernie BSH. Każdego roku powstaje tutaj kilkaset wariantów urządzeń, które trafiają do klientów na całym świecie. Ponadto, w Łodzi znajduje się Centrum Rozwoju Pralnictwa (R&D), w którym opracowywane, testowane i wdrażane są najnowsze rozwiązania technologiczne dla naszych urządzeń. W 2019 roku zakończyliśmy budowę nowej siedziby R&D. W Łodzi mieści się także Centrum Logistyczne, które jest jednym z największych w Polsce. Jego wielkość można porównać do 11 boisk piłkarskich. To stąd odbywa się obsługa krajowa i zagraniczna wszystkich produktów powstających w polskich fabrykach BSH. W 2020 roku otworzyliśmy także Centrum Logistycznego we Wrocławiu.

 

 

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?

W BSH tworzymy nowoczesne technologie, które wyznaczają trendy i kierunki rozwoju współczesnego świata. Tworząc nowatorskie technologie, nasi pracownicy mają realny wpływ na to, jak wygląda świat jutra. Ułatwiamy życie naszym konsumentom, nasze rozwiązania sprawiają, że mają więcej wolnego czasu dla siebie i dla rodziny. Proponowane przez nas rozwiązania umożliwiają rozwijanie pasji, uwalniają kreatywność.

Wartości to nasz klucz do sukcesu! Nasze wartości określają kim jesteśmy i stanowią drogowskaz dla nas w codziennym działaniu. Nasze wartości definiują sposób w jaki prowadzimy biznes, rozwiązujemy trudne zagadnienia, wchodzimy w interakcje, jak pracujemy. To właśnie wartości integrują naszych pracowników i budują autentyczne zaangażowanie.

 

 

Kogo szukamy?

BSH zaprasza do pracy kandydatów z różnych obszarów, zarówno doświadczonych profesjonalistów, młodych specjalistów, jak i osoby pragnące rozpocząć swoją ścieżkę zawodową w międzynarodowym środowisku.

 

 • Pracownicy BSH w Polsce
 • Inżynierowie (R&D, produkcja)
 • Pracownicy produkcji (blue collars)
 • Pracownicy logistyki
 • Pracownicy IT & Digital
 • Pracownicy SSC
 • Pracownicy Serwisu Fabrycznego
 • Pracownicy marketingu, sprzedaży, działów wspierających

 

 

Dołącz do nas jako praktykant

Dobry start to gwarancja sukcesu zawodowego. Staże i praktyki w BSH to początek kariery zawodowej w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Oprócz koncentracji na wynikach, stawiamy także na etyczne zachowanie i odpowiedzialność społeczną. Zaczynając swoją przygodę na rynku pracy z BSH wybierasz:

 • praktyki trwające minimum 9 miesięcy, podczas których sam układasz swój grafik (minimum 24 godziny w BSH tygodniowo)
 • udział w międzynarodowych projektach
 • atrakcyjne wynagrodzenie
 • możliwość udziału w realizowanych przez firmę działaniach CSR (ang. Społeczna odpowiedzialność biznesu)

 

Od kandydatów oczekujemy chęci i zaangażowania, odpowiedzialności za powierzone zadania oraz znajomości języków obcych, szczególnie angielskiego i niemieckiego.

Otwartość i zaufanie to nasze podstawowe wartości, w myśl których prowadzone jest wdrożenie nowego pracownika. Dobra atmosfera oraz bieżące wsparcie opiekuna w poznawaniu kultury organizacyjnej i zagadnień merytorycznych danego działu leży u podstaw naszej codziennej pracy.

Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na przyjazne wdrożenie w kwestie organizacyjne, dobrą atmosferę oraz bieżące wsparcie opiekuna w poznawaniu kultury organizacyjnej i zagadnień merytorycznych danego działu.

 

Rekrutujemy przez cały rok!

 

 

Jak zaaplikować?

Wszystkie stanowiska, na które obecnie prowadzimy rekrutacje wraz z podanymi lokalizacjami znajdują się na stronie www.karierabsh.pl. Zarejestruj swoją aplikację wypełniając formularz aplikacyjny oraz załącz swoje CV.

 

 

 

 

 

FAKTY I LICZBY
 

38 – Zakłady produkcyjne na całym świecie

Ponad 60 000 – Pracowników BSH na całym świecie

Nr 1 – BSH w Europie w branży AGD

 

Dowiedz się więcej o nas:

www.bsh-group.pl

www.facebook.com/bshgroup.polska/

www.linkedin.com/company/bsh-poland/

YouTube.com/BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego

 

 

 

 

Komentarze (0)