FRANKLIN TEMPLETON

FRANKLIN TEMPLETON

FTI Poznań

Franklin Templeton

 

Kim jesteśmy?

Franklin Templeton to globalna organizacja finansowa z siedzibą w San Mateo w Kalifornii. Od ponad 75 lat świadczymy wysokiej jakości usługi związane z zarządzaniem aktywami klientów instytucjonalnych i indywidualnych w ponad 155 krajach na świecie.

Na polskim rynku działamy od 1997 r., a poznańskie biuro, mieszczące się w nowoczesnym i ekologicznym budynku w centrum miasta, jest największym oddziałem firmy w Europie. Obecnie w Poznaniu zatrudniamy już ponad 500 osób w kilkudziesięciu różnych działach i stale się rozwijamy.

 

Kogo szukamy?

Osób z różnorodnym wykształceniem i doświadczeniem, zarówno studentów, jak i absolwentów. Nie oczekujemy, że Twój profil zawodowy będzie idealnie pasował do naszych oczekiwań. Najważniejsze są dla nas: znajomość języka angielskiego, łatwość i otwartość w nawiązywaniu relacji w środowisku międzynarodowym oraz pozytywne nastawienie do nauki nowych umiejętności. Reszty Cię nauczymy!

Działy, do których najczęściej rekrutujemy to finanse, marketing, zarządzanie projektami, księgowość, HR oraz obsługa klienta. W każdym dziale znajdziesz globalnych i lokalnych ekspertów, chętnych do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Będą dla Ciebie wsparciem, zwłaszcza, jeśli dopiero rozpoczynasz swoją drogę zawodową.

Chętnie wspieramy wszelkie inicjatywy, podejmowane przez naszych pracowników: grupy zainteresowań, wolontariat, akcje charytatywne. Takie cechy, jak otwartość i proaktywność są przez nas bardzo mile widziane. Cenimy osoby, które lubią się angażować w różnego rodzaju projekty wykraczające poza zakres ich obowiązków. Zobacz jak razem działamy:

 

 

 

PROGRAM STAŻOWY

Jeśli studiujesz, znasz język angielski i jesteś dyspozycyjny 25-30 godzin w tygodniu, zapraszamy Cię do naszego 6-miesięcznego programu stażowego.  

Rekrutacje na staże prowadzimy przez cały rok. Będąc jednym z naszych stażystów, zdobędziesz nowe umiejętności, rozwiniesz swoją wiedzę biznesową oraz poznasz wiele ciekawych i inspirujących osób. Zapewnimy Ci pakiet szkoleń dopasowanych do zadań w zespole i pracy w globalnej organizacji, dzięki czemu Twoje wdrożenie do obowiązków przebiegnie sprawnie i w przyjaznej atmosferze.

Co oferujemy?

 • 6-miesięczny płatny program stażowy z możliwością zostania z nami na dłużej 
 • Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twojego planu zajęć 
 • Dostęp do bazy szkoleń (LinkedIn Learning, wewnętrzne warsztaty) 
 • Atrakcyjną lokalizację w centrum Poznania (Nowy Rynek) 
 • Nowoczesne biuro z ergonomicznymi rozwiązaniami
 • Strefy chillout wyposażone w konsole do gier, piłkarzyki i planszówki
 • Siłownię w budynku biura  
 • Opcjonalnie kartę MultiSport
 • Firmową kantynę ze zniżkami 


Jeśli po stażu zostaniesz z nami jako pełnoetatowy pracownik, w ramach umowy o pracę możesz dodatkowo liczyć na prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z przedszkola i/lub żłobka na terenie firmy i wiele innych

 

 

 

Jak aplikować?

Odwiedź naszą stronę kariery franklintempletoncareers.com i sprawdź aktualne oferty staży i pracy. Jeśli znajdziesz stanowisko, które Cię zainteresuje, zaaplikuj online poprzez wypełnienie formularza i załączenie CV w języku angielskim. Nie obawiaj się, że nie masz wystarczających kwalifikacji - nie przekonasz się, dopóki nie spróbujesz! 

 

Jak wygląda rekrutacja? 

Przebieg rekrutacji może różnić się w zależności od stanowiska i działu, do którego aplikujesz. Zazwyczaj wygląda to tak:

 • krótka rozmowa telefoniczna z rekruterem, który dodatkowo weryfikuje Twoją znajomość języka angielskiego, 
 • rozmowa kwalifikacyjna z managerem w naszym biurze lub zdalnie,
 • czasem dodatkowo test (np. Excel, PowerPoint) lub kolejna rozmowa.

Pod koniec procesu rekrutacyjnego otrzymasz od nas informację zwrotną w postaci oferty współpracy lub wskazówek, co poprawić, by następnym razem poszło Ci lepiej.

 

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej? 

Zapoznaj się z działalnością naszej firmy oraz opisem stanowiska, na które aplikujesz, a następnie sprecyzuj, co zainteresowało Cię w ogłoszeniu. Bądź gotowy na pytania dotyczące planów zawodowych, doświadczenia oraz posiadanych kompetencji. Pamiętaj, że Twoja aktywność na uczelni, wyjazdy zagraniczne, stypendia czy wolontariat także mają znaczenie! Nie zapomnij o nich wspomnieć w CV oraz na rozmowie kwalifikacyjnej.

Skoro już wiesz, co Cię czeka, weź głęboki oddech i nie stresuj się. Mamy nadzieję, że zobaczymy się wkrótce.

 

Oferty pracy

Jesteśmy globalną organizacją inwestycyjną, a zarazem liderem w zarządzaniu aktywami, działającą na rynku jako Franklin Templeton Investments. Nasza główna siedziba zlokalizowana jest w San Mateo (Kalifornia), a nasze odddziały i wspierające nas spółki zależne znajdują się w 30 krajach. Świadczymy usługi i rozwiązania inwestycyjne w ponad 155 państwach na całym świecie

 

 

fti poznań opinie

 

 

 

 

Komentarze (0)