DELL praktyki

DELL

Firma DELL została założona przez Michaela Della w 1984 roku w Austin w stanie Teksas. Zasłynęła z wdrożenia bezpośredniego modelu sprzedaży, który omijał pośredników w drodze komputera z fabryki do Klienta. Jest także pionierem sprzedaży przez Internet – każdy może stworzyć dopasowany do swoich potrzeb komputer, od komponentów wewnętrznych zaczynając, a na kolorze obudowy kończąc, po czym śledzić etapy produkcji i dostawy. Codziennie ponad 5 milionów klientów rozmawia z firmą przez telefon, osobiście, za pośrednictwem strony internetowej oraz przez media społecznościowe. Ponad 90 tysięcy pracowników na całym świecie wykorzystuje zdobytą w ten sposób wiedzę w pracy nad rozwiązaniami, które pomagają użytkownikom indywidualnym, firmom i organizacjom sprostać codziennym wyzwaniom.
 
Zakład produkcyjny w Łodzi to najnowocześniejsza jednostka w strukturach firmy DELL, która jest wzorem do naśladowania dla całego sektora IT – zarówno pod względem jakości produkcji, szybkości realizacji zamówień i optymalizacji kosztów, jak i minimalizacji wpływu na środowisko naturalne
 
Nasze cele i wartości:
 
Zależy nam, aby ludzie na całym świecie mogli korzystać z technologii i proponowanych w tym zakresie rozwiązań. Dlatego jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój i poszukiwanie nowych pomysłów.
Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że każdy może wnieść do firmy cenne doświadczenie i nowe spojrzenie. Wiemy też jak duże znaczenie ma szczera i bezpośrednia komunikacja z klientami, partnerami i pracownikami. Dlatego uważnie słuchamy i podejmujemy działania, które odpowiadają na rzeczywiste potrzeby i wyzwania współczesnego świata.
 
Działamy etycznie i zgodnie z prawem. Wykorzystując nasz czas, dostępne rozwiązania technologiczne oraz wszechstronną wiedzę, wnosimy wkład w życie lokalnych społeczności, w których pracujemy i żyjemy. 
 
CO JEST WYJĄTKOWEGO W DELL
Nowoczesna technologia w połączeniu z innowacyjnym myśleniem może mieć ogromny wpływ na nasze otoczenie. Wiedzą o tym wszyscy pracownicy Dell na świecie i dlatego każdego dnia wykorzystują swoją wiedzę, aby pomagać lokalnym społecznościom i środowisku, w którym żyją i pracują. 
 
Wykorzystując technologię Dell współpracujemy m.in. z organizacjami non-profit, domami dziecka i szkołami. Wspieramy również organizację akcji, podczas których nasi pracownicy charytatywnie pomagają domom dziecka i hospicjom. 
 
Dell od lat nieustannie dąży do tego aby stać się najbardziej „zieloną” firmą w branży IT. Nasze działania dotyczą różnych aspektów środowiskowych, takich jak np. innowacyjne sposoby pakowania produktów, programy zmniejszania emisji gazów do atmosfery czy segregacji odpadów. Organizujemy także akcje zbierania elektrośmieci, zazieleniania miasta i sprzątania lokalnych parków. 
 
 

FAKTY I LICZBY
 
678 000 drzew posadzonych w ramach globalnego programu sadzenia drzew Dell; 6,8 milionów uczniów w 295 000 klasach korzysta ze sprzętu Dell w ramach programu ułatwiajacego dostęp do nowoczesnych technologii i systemów kształcenia; Wybrane produkty z portfolio Dell gwarantują 30% mniej zużytej energii; 
Dell Products (Poland) Sp. z o.o. Ul. Informatyczna 1 92 – 410 Łódź 
Dell Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 123a 02-017 Warszawa 
www.dell.pl 
 
Kontakt: 
Dział rekrutacji Łódź: rekrutacja.lodz@dell.com 
Dział rekrutacji Warszawa: rekrutacjawarszawa@dell.com   

 

 

Komentarze (0)