WHIRLPOOL COMPANY

WHIRLPOOL COMPANY

whrilpool opinie

Whirlpool Company Polska sp. z o.o.

 

KIM JESTEŚMY?

Whirlpool Corporation to jeden z największych producentów dużego sprzętu AGD na świecie, który w 2020 roku osiągnął sprzedaż roczną w wysokości ok. 19 mld USD, zatrudniał 78 tys. pracowników i posiadał 57 zakładów produkcyjnych i badawczych ośrodków technologicznych. Koncern sprzedaje produkty Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit, Hotpoint i innych dużych marek w prawie każdym kraju na całym świecie.

W regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) koncern zatrudnia ok. 22 tys. pracowników, prowadzi sprzedaż w ponad 30 krajach oraz posiada zakłady produkcyjne i badawcze ośrodki technologiczne na terenie 7 krajów.

Whirlpool EMEA to segment operacyjny Whirlpool Corporation, którego centrala znajduje się w Pero (MI) we Włoszech. Polska jest jednym ze strategicznych krajów dla firmy Whirlpool Corporation w regionie EMEA. Whirlpool Company Polska zatrudnia około 6000 osób, posiada trzy centra produkcyjne (we Wrocławiu, Łodzi i Radomsku), biuro komercyjne w Warszawie, Centrum Usług Wspólnych (SSC) dla Finansów EMEA w Łodzi oraz Centrum Badań i Rozwoju we Wrocławiu.

Na początku kwietnia bieżącego roku zakończono proces unifikacji przedsiębiorstwa w jeden podmiot prawny, będący konsekwencją przejęcia przez Whirlpool Corporation firmy Indesit Company w 2014 roku. Whirlpool Company Polska jest trzecim największym inwestorem amerykańskim w Polsce.
 

KOGO SZUKAMY?

Wierzymy, że nasze wartości - Szacunek, Uczciwość, Praca Zespołowa, Duch Zwycięstwa oraz Różnorodność i Integracja są wyznacznikiem naszego działania i naszych relacji z innymi ludźmi, zarówno w firmie, jak i poza nią. Dlatego właśnie poszukujemy prawdziwych pasjonatów w swojej dziedzinie, osób z inwencją i motywacją do działania, nastawionych na współpracę oraz gotowych do podejmowania wyzwań i osiągania nadzwyczajnych rezultatów. Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem, komunikujesz się w języku angielskim i chcesz mieć szansę na zastosowanie swojej wiedzy w praktyce – aplikuj do nas!
 

CO OFERUJEMY?

Praktyka w Whirlpool to okazja nie tylko do zdobycia cennego doświadczenia, ale i sprawdzenia swojej wiedzy oraz umiejętności zdobytych w trakcie studiów.
Dołączając do naszego zespołu masz pewność, że będziesz kształcić się pod okiem najlepszych specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach, uczestniczyć w międzynarodowych projektach oraz wdrażać własne pomysły i rozwiązania.

 

JAK REKRUTUJEMY?

Rekrutacja na płatne staże trwa przez cały rok. Kandydatów poszukujemy poprzez ogłoszenia rekrutacyjne publikowane na portalach pracy oraz biurach karier Uczelni Wyższych, a także na profilu naszej firmy na LinkedIn. Znaleźć nas można także na wszystkich większych targach pracy.
Aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie internetowej emea.whirlpoolcareers.com.

 

 

 

FAKTY I LICZBY
 
Łódź Adres:
Dąbrowskiego 216, 93-231 Łódź
 
 
Łódź SSC Adres:
Składowa 35, 90-127 Łódź
 
Radomsko Adres:
Aristide Merloniego 4, 97-500 Radomsko 
 
Wrocław Adres:
Bora-Komorowskiego 6, 51-210 Wrocław
 
 
Warszawa Adres:
1 Sierpnia 6A, 02-134 Warszawa
 
PREFEROWANE KIERUNKI STUDIÓW:
Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Elektronika, Logistyka, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Ekonomia, Inżynieria i Ochrona Środowiska, Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość, Filologie, Marketing.
 
DZIAŁY PROWADZĄCE REKRUTACJE:
Produkcyjne i Procesowe, Zarządzanie Jakością, Logistyka, R&D, Technologiczny, IT , Zakupy, HR, BHP.
 
 
KONTAKT: rekrutacja@whirlpool.com
 
 
 

Komentarze (0)