tomtom łódź

TOMTOM

TomTom to globalny lider w dziedzinie map i nawigacji, który oferuje również sportowe zegarki GPS, a także najnowocześniejsze rozwiązania do zarządzania flotą samochodową oraz rozwiązania oparte na funkcjach lokalizacji. Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie podróżują i podejmują decyzje korzystając z rozwiązań TomTom. Firma opiera się na czterech liniach biznesowych: Konsumenckiej, Motoryzacyjnej, Licencyjnej i Telematycznej.
 
TomTom został założony w 1991 roku, a główna siedziba mieści się w Amsterdamie. Obecnie  firma zatrudnia ponad 4000 pracowników na całym świecie, a biura TomTom są rozlokowane w 37 krajach. Łódzki oddział firmy jest trzecim największym biurem TomTom na świecie. Polska spółka zatrudnia ponad 600 osób i wciąż dynamicznie się rozwija, czego dowodem jest budowa drugiego budynku przy ulicy Żeromskiego 94 w Łodzi. Zespoły tworzą pracownicy zlokalizowani w różnych zakątkach świata, a podstawowym językiem komunikacji jest język angielski. Trzon firmy w Łodzi  stanowi dział R&D, w którym pracują eksperci w dziedzinie inżynierii oprogramowania. Naszą największą wartością są ludzie. To właśnie nasi pracownicy z pasją tworzą produkty, które ułatwiają życie ludziom na całym świecie. Dlatego też poszukujemy  inżynierów otwartych na nowe technologie, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. 
 
TomTom jest miejscem dla osób zarówno z doświadczeniem, jak i na początku swojej kariery zawodowej w IT. Wśród nas znajdują się osoby pracujące w firmie od wielu lat, które wraz z TomTom rozpoczynały swoją karierę zawodową, a aktualnie pełnią stanowiska menedżerskie lub eksperckie; jak i osoby zdobywające u nas swoje pierwsze doświadczenia zawodowe. Wielu z nas po kilku latach pracy w innych firmach dołączyło do zespołu TomTom, wnosząc swoją wiedzę, doświadczenie oraz nowe spojrzenie na biznes. Są wśród nas też studenci odbywający płatne praktyki/staże, podczas których we współpracy z mentorami realizują projekty zdobywając cenne doświadczenie. Dzięki tak unikatowej mieszance doświadczeń i talentów, stworzyliśmy w naszej firmie niepowtarzalny klimat sprzyjający rozwojowi, wzajemnej wymianie doświadczeń, efektywnej pracy i kreatywnym pomysłom.
 
Z uwagi na fakt, że TomTom w Łodzi zajmuje się tworzeniem i opracowywaniem map wykorzystywanych w naszych nawigacjach, zależy nam także na absolwentach takich kierunków jak: Gospodarka Przestrzenna (praca z oprogramowaniem GIS), Geografia czy Geoinformacja. Dodatkowo,  w ramach rozbudowy zespołu ds. Obsługi Klientów, zatrudniamy osoby biegle posługujące się językami: niemieckim, węgierskim lub czeskim. Oferujemy pracę, w której wśród kreatywnych ludzi, w twórczym, międzynarodowym środowisku można rozwijać swoje zawodowe i pozazawodowe pasje.  
 
To co nas wyróżnia to dobra atmosfera pracy i poczucie humoru!
 
 

FAKTY I LICZBY
 
Ponad 77 milionów urządzeń nawigacyjnych sprzedanych przez TomTom od 2004 r. 
Mapy TomTom pokrywają 126 krajów na całym świecie, a usługa ostrzegająca o korkach ( TomTom real-time traffic information) jest dostępna już 46 krajach.  
4 000 pracowników na całym świecie 
56 biur w 37 krajach  
Ponad 600 osób zatrudnionych w Łodzi 
Ponad 100 dodatkowych, dostępnych miejsc pracy w biurze łódzkim: Programiści C++, Java, Android, iOS, Testerzy, Kartografowie, GIS Inżynirowe, Specjaliści ds. Obługi Klienta i wiele innych. 
 
Dowiedz się więcej na: http://tomtom.jobs/ i rozpocznij swoją podróż z TomTom!   
 
TomTom Sp. z o.o.
Żeromskiego 94C
90 – 550 Łódź
 
http://www.tomtom.com/pl_pl/
https://www.facebook.com/TomTomPolska
 
Kontakt :
rekrutacja@tomtom.com
Ewelina.swidrak@tomtom.com
Olga.narzekalak@tomtom.com
Monika.wieczorek@tomtom.com
 
Działy prowadzązce rekrutację:
Lokalne zespoły programistyczne R&D, działy GIS, Custome Care oraz międzynarodowe oferty dostępne na www.tomtom.jobs/
 
Preferowane kierunki studiów: 
Informatyka i pokrewne, Geoinformacja, Gospodarka przestrzenna, Geografia, Geodezja, Filologie obce 
 
Lokalizacja:
Oddziały lokalne w Łodzi  i w Warszawie oraz 43 oddziały globalne
 

 

 

Komentarze (0)