PROCTER & GAMBLE

PROCTER & GAMBLE

gilette łódź

 

P&G

POZNAJ P&G I DOŁĄCZ DO NAS!
Procter & Gamble jest jedną z największych na świecie firm z branży FMCG. Nasze marki (m.in. Pampers, Gillette, Pantene, Olay, Blend-a-med, Oral-B, Ariel) trafiają do ponad 4 miliardów konsumentów na całym świecie.
 
P&G znane jest na świecie jako „kuźnia” talentów i liderów biznesu. Mamy za sobą ponad 170 lat tradycji i doświadczenia, którym dzielimy się każdego dnia z naszymi pracownikami. W regionie łódzkim posiadamy trzy fabryki. Dwie Fabryki w Łodzi: największa na świecie fabryka ostrzy i maszynek do golenia (jednorazowych, Sensor, Venus Breeze, Venus&Olay) oraz fabryka produkująca uchwyty do Mach3, Venus i Fusion. Fabryka w Aleksandrowie Łódzkim to fabryka kosmetyków do pielęgnacji skóry m.in. kremów Olay. 
 
Co roku w okresie od lutego do czerwca prowadzimy rekrutację na płatne praktyki letnie (głównie inżynieryjne). Dodatkowo w ciągu roku na naszej stronie internetowej www.ce.experience.pg mogą pojawiać się inne oferty praktyk oraz pracy stałej.
 
LETNIE PRAKTYKI MENEDŻERSKIE
Propozycja dla studentów 3, 4 i 5 roku studiów na jednym z następujących kierunków: Mechanika, Mechatronika, Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Elektronika, Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych, Inżynieria Materiałowa, Zarządzanie Produkcją.
 
Co roku do naszego zespołu na okres 3 miesięcy dołącza kilkudziesięciu praktykantów, którzy pracując w wybranym dziale firmy prowadzą samodzielne projekty biznesowe pod okiem doświadczonych menedżerów. Jest to świetna okazja, aby sprawdzić się w rzeczywistym środowisku biznesowym i otrzymać ofertę stałej pracy po ukończeniu studiów.
 
Wymagamy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz umiejętność analitycznego myślenia, zdolności przywódczych, umiejętności przystosowania się do zmian. 
Zgłoszenia na praktyki przyjmujemy od 15 lutego do 15 kwietnia!
 
PRAKTYKI MENEDŻERSKIE W CZASIE ROKU AKADEMICKIEGO
Propozycja dla studentów 4 i 5 roku studiów na jednym z następujących kierunków: Mechanika, Mechatronika, Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Elektronika, Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych, Inżynieria Materiałowa, Zarządzanie Produkcją
 
To doskonała propozycja dla osób, które chcą połączyć studia ze zdobywaniem doświadczeń zawodowych. W czasie kilkumiesięcznych praktyk będziesz mieć okazję realizować projekty biznesowe pracując według harmonogramu pracy dostosowanego do Twoich studiów. Rekrutację prowadzimy przez cały rok w odpowiedzi na potrzeby kadrowe.
 
Wymagamy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz umiejętność analitycznego myślenia, zdolności przywódczych, umiejętności przystosowania się do zmian. 
 
 
OFERTY PRACY STAŁEJ
W odpowiedzi na potrzeby kadrowe prowadzimy rekru­tację na stanowiska menedżerskie, inżynierskie i techniczne w Fabrykach w Łodzi (Gillette) oraz w  Aleksandrowie Łódzkim (Olay). 
 
Zaaplikuj na www.ce.experiencepg.com
 
CO OFERUJEMY?
•    Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny
•    Możliwość realizacji ważnych projektów biznesowych już od pierwszego dnia
•    Pracę pełną wyzwań w dynamicznym, międzynarodowym i różnorodnym środowisku pracy
•    Profesjonalnie dobrany program szkoleń ułatwiający zakończenie projektów z sukcesem
•    Dostęp do udogodnień dla pracowników (np. do pokoju relaksu)
 
 

FAKTY I LICZBY
 
Nasze lokalizacje w regionie łódzkim:
Gillette Poland International Sp. z o.o.
ul. Nowy Józefów 70
94-406 Łódź
Gillette Poland S.A.
Ul. Wodna 11/13
90-024 Łódź
Procter & Gamble
Ul. 11 Listopada 103A
95-070 Aleksandrów Łódzki
 
Kontakt: Dział Rekrutacji recruitmentlmc.im@pg.com
 
Działy prowadzące rekrutację : Dział Rekrutacji, Nowy Józefów 70, Łódź
 

 

 

Komentarze (1)

szukam pracy odpowiedz

szukam pracy 694187556