abb

ABB

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy liderem branży technologicznej, działającym w czterech głównych obszarach: Elektryfikacji, Automatyce Przemysłowej, Systemach Napędowych oraz Robotyce i Automatyce Dyskretnej. Prowadzimy cały zakres działalności – od badawczej, przez biznesową, po wytwórczą. Na co dzień pracujemy nad rozwiązaniami, które odnoszą się do najważniejszych problemów współczesności, takimi jak np. dostarczanie ekologicznej energii, wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju czy troska o środowisko naturalne.
U nas masz realny wpływ na kształtowanie otaczającej Cię rzeczywistości. Niezależnie bowiem od wykonywanej funkcji, zachęcamy naszych pracowników do kreatywności i wprowadzania innowacji w swoim środowisku pracy.
 

KOGO SZUKAMY?

Do naszego zespołu poszukujemy osób o zróżnicowanym profilu zawodowym - począwszy od stanowisk produkcyjnych, poprzez wykwalifikowanych inżynierów, aż po funkcje biznesowe. Zapraszamy zarówno absolwentów szkół technicznych, jak również studentów kierunków ekonomicznych, informatycznych, filologii i zarządzania.
Potrafisz odnaleźć się w dynamicznym środowisku? Jesteś ambitny oraz gotowy na angażującą, ale i pełną wyzwań pracę? Z pewnością odnajdziesz się w naszym zespole!
 

KARIERA

Mimo iż na co dzień zajmujemy się nowymi technologiami, w ABB najważniejszy jest dla nas człowiek. Dlatego też wszyscy nasi pracownicy na początku roku ustalają ze swoimi managerami plan działania i dobierają do niego indywidualną ścieżkę rozwoju.
W ABB to Ty planujesz swoją karierę – my stwarzamy Ci warunki, by pomóc Ci zrealizować ten plan.

 

WARTOŚCI
Swoją kulturę opieramy przede wszystkim na uczciwości i wzajemnym zaufaniu. Inspirujemy i zachęcamy do działania. Z przyjemnością  dzielimy się własną wiedzą i doświadczeniem, ale i sami czerpiemy je od pracowników – nasze szeregi zasilają bowiem osoby o różnych pasjach, zdolnościach i zainteresowaniach. Rozumiemy wagę społecznej odpowiedzialności biznesu, dlatego zachęcamy naszych pracowników do działalności charytatywnej i wolontariatu. Zapewniamy równość szans, wspieramy odmienność i różnorodność – to one stanowią o naszym bogactwie oraz sprawiają, że jesteśmy w tym miejscu, co obecnie i śmiało możemy sięgać po więcej.

 

ATMOSFERA
ABB tworzą ludzie pełni pasji, którą dzielimy się w pracy, ale i poza nią. Po dniu spędzonym w biurze możesz wziąć udział we wspólnych treningach biegowych, które pomogą Ci przygotować się do udziału w Business Run. Mamy też drużyny siatkówki i piłki nożnej, które reprezentują ABB w lokalnych ligach biznesowych. Dodatkowo w  niektóre weekendy organizujemy wspólne wycieczki w góry.
Poza aktywnościami sportowymi lubimy też po prostu spędzać razem czas. Szczególne miejsce w naszym kalendarzu zajmuje Piknik Rodzinny, z pełną atrakcji ofertą dla dzieci i dorosłych.
 
ROZWÓJ
W ABB angażujemy się w rozwój pracowników tak samo, jak w rozwój działalności. Nasz katalog szkoleniowy jest wypełniony zarówno kursami technicznymi, jak i tymi, które wspierają umiejętności miękkie. Co więcej, każdy pracownik może wykorzystać swój budżet szkoleniowy na kursy, konferencje branżowe lub na naukę języka obcego.
Dodatkowo dwa razy do roku organizujemy Knowledge Sharing Month – nasi pracownicy mogą wcielić się wówczas w rolę trenerów, prezentując innym nie tylko swoją wiedzę wykorzystywaną w pracy, ale także pasje czy hobby.

 

WARUNKI
Nasze lokalizacje w całej Polsce różnią się między sobą, lecz ich wspólnym mianownikiem jest wysoki komfort pracy.  Fabryka w Aleksandrowie Łódzkim jest jedną z najnowocześniejszych w Polsce. Tych, którzy nie mają własnego środka transportu, na miejsce dowiezie autobus pracowniczy. W Krakowie działamy w ścisłym centrum miasta. Biura różnią się od siebie - Pałac Pugetów przy ulicy Starowiślnej  jest budynkiem zabytkowym, z wyjątkową atmosferą, a nasz biurowiec przy Rondzie Mogilskim  bardzo nowoczesną i funkcjonalną przestrzenią do pracy. Oba te miejsca łączy niesamowity widok z najwyższych pięter, a także liczne strefy relaksu w tym m.in.: do gry w piłkarzyki, ping-ponga czy też przytulna biblioteka.

 

TWOJA UNIKALNA PRZESTRZEŃ
Jesteśmy przekonani, że młodzi ludzie zawsze wnoszą pozytywną energię do organizacji. Dlatego ich rozwój jest dla nas tak ważny. Robimy wszystko, żeby nasze programy stażowe były dla Was jak najbardziej atrakcyjne.
W lokalizacjach, w których znajdują się nasze fabryki, co roku uruchamiamy Program Praktyk Letnich dla studentów kierunków technicznych. Dzięki niemu praktykanci mogą zapoznać się ze specyfiką pracy w zakładzie produkcyjnym, wspierając poszczególne działy w realizowanych projektach.
W Krakowie z kolei nabór na staże odbywa się przez cały rok. Dogodne lokalizacje oraz elastyczny czas pracy sprawiają, że połączenie stażu ze studiami jest możliwe. Co dzień udowadnia to ponad 200 studentów, zarówno kierunków technicznych i informatycznych, jak również tych związanych z zarządzaniem czy ekonomią/finansami.
Dla szczególnie ambitnych, raz w roku uruchamiamy Global Trainee Program – 20-miesięczny staż na najwyższym poziomie. Jego uczestnicy rozpoczynają staż w Polsce, a później kontynuują go w dwóch kolejnych, wybranych krajach. A jako, że ABB to globalna firma – jest w czym wybierać!

 

 

 

 

 

FAKTY I LICZBY
 
Lokalizacje ABB w Polsce:
 
WARSZAWA
Siedziba Spółki ABB Sp. z o.o.
ul. Żegańska 1
 
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
Zakład Urządzeń Przekształcania Mocy i Napędów
Zakład Silników Elektrycznych
ul. Placydowska 27
 
BIELSKO-BIAŁA
Fabryka Aparatury Niskich i Średnich Napięć
ul. Rudawka 96
 
KŁODZKO
Fabryka Aparatury Niskich Napięć
ul. Piłsudskiego 5
 
KRAKÓW
Globalne Centrum Usług Wspólnych
ul. Przy Rondzie 4
Korporacyjne Centrum Technologiczne
ul. Starowiślna 13A
 
ŁÓDŹ
Fabryka Aparatury Niskich Napięć
ul. Lodowa 88
 
PRZASNYSZ
Fabryka Aparatury Niskich i Średnich Napięć
ul. Leszno 59
 
WROCŁAW
Zakład Systemów Rozdzielczych Niskich Napięć
ul. Graniczna 8B

 

Preferowane kierunki studiów: Elektrotechnika, Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Elektronika i Telekomunikacja, Energetyka, Logistyka.
 
 
 

 

Komentarze (1)

Lowell odpowiedz

5 Kayleigh Wanless Pornstar Myths You Should Stay Clear Of Pornstar Kayleigh