praca w abb

ABB

Ponad 150 miejsc pracy w Łodzi i Aleksandrowie Łódzkim! ABB jest liderem wśród producentów technologii dla energetyki i automatyki, zatrudniamy ponad 140 000 osób w ponad 100 krajach. Nasze urządzenia pomagają zwiększać pojemność mocy, efektywniej przesyłać energię i podnosić niezawodność całego łańcucha energetycznego. pomagamy też optymalizować produkcję, zwiększając produktywność i bezpieczeństwo.
 
Jesteśmy jednym z największych na świecie producentów transformatorów dystrybucyjnych, transformatorów mocy oraz elementów izolacyjnych do transformatorów mocy. w zakładach w Aleksandrowie Łódzkim powstają energooszczędne i wysokoefektywne silniki elektryczne najwyższej klasy oraz napędy średnich napięć, przekształtniki dla ekologicznego transportu szynowego i przetwornice dla farm wiatrowych. Produkty z Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego są sprzedawane do niemal wszystkich krajów świata.
 
Zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo i stabilność pracy, etyka biznesu, innowacyjność - to wartości, które są dla nas podstawą. Naszym pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie i inne benefity) oraz międzynarodowe możliwości rozwoju. poszukujemy osób na stanowiska zarówno produkcyjne (operatorzy, monterzy, nawijacze, lakiernicy, spawacze), inżynieryjne (Inżynierowie R&D, serwisu, testów, jakości, utrzymania Ruchu, sprzedaży, technicznego wsparcia sprzedaży), jak i inne (IT, logistyka, zakupy).
 
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.abb.pl/kariera i zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy.
pasja, zaangażowanie i ambicja to cechy, które nas charakteryzują. Dołącz do zespołu profesjonalistów i razem z nami zmieniaj świat na lepsze!
 
 

 

 

FAKTY I LICZBY
 
Adres: ABB SP. Z O.O. Fabryka Transformatorów ul. Aleksandrowska 67/93 91-205 Łódź
Zakład Urządzeń Przekształcania Mocy i Napędów Zakład Silników Elektrycznych ul. Placydowska 27 95-070 Aleksandrów Łódzki
 
Kontakt: rekrutacja.lodz@pl.abb.com Liczba aktualnie wolnych etatów: 150
 
Preferowane kierunki studiów: Elektrotechnika, Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Elektronika i Telekomunikacja, Energetyka, Logistyka.
 

 

Komentarze (0)