COMMERZBANK

COMMERZBANK

commerzbank

COMMERZBANK

 

O banku

Commerzbank jest wiodącym bankiem komercyjnym z oddziałami i biurami w ponad 50 krajach. Finansuje 30 procent niemieckiego handlu zagranicznego i jest niekwestionowanym liderem w zakresie finansowania dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 

O oddziale

W oddziale Commerzbanku w Polsce rozwijamy i wdrażamy projekty w dwóch kluczowych obszarach:

  • tworzenie i zarządzanie aplikacjami pozwalającymi na pełną cyfryzację procesów biznesowych,
  • prace analityczne i programistyczne w dziedzinie zaawansowanych metod zarządzania ryzykiem i kapitałem.

Nasze zespoły skupiają specjalistów IT, quantów, analityków danych. Łączymy wiedzę z zakresu zarządzania ryzykiem i biznesu z technicznym know-how, by wspólnie opracowywać najlepsze rozwiązania cyfrowe. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia informatyczne i zwinne metody pracy, by usprawniać istniejące systemy i tworzyć nowe aplikacje.

Jednym z zadań oddziału jest także rozwijanie i zarządzanie aplikacjami ratingowymi, raportowanie ryzyka oraz walidacja modeli ryzyka kredytowego, rynkowego, płynności dla całej grupy kapitałowej Commerzbanku.

 

Kogo szukamy?

Bez względu czy jesteś studentem lub absolwentem kierunków informatycznych, ekonomicznych, matematycznych, czy też doświadczonym specjalistą, szukamy osób, które nie myślą schematami. Masz niekonwencjonalne pomysły i prawdziwą pasję w kreowaniu zmian, a do tego lubisz pracować w zespole? Cyfrowy świat nie stanowi dla Ciebie zagadki, a trendy z nim związane znasz jak własną kieszeń? Jeśli jeszcze jesteś w stanie się komunikować płynnie w języku angielskim, a na niektórych stanowiskach także w języku niemieckim, to Twoja kreatywność, elastyczność i odwaga w wytyczaniu nowych ścieżek jest dokładnie tym, czego szukamy.

 

 

FAKTY I LICZBY
 
  • 1870 – rok powstania
  • 49 000 pracowników na całym świecie
  • od 1 października 2016 w Łodzi
  • >200 pracowników w Łodzi
  • >500 pracowników w Polsce do 2020 roku

Rekrutacja:

recruitment.poland@commerzbank.com

Strona:

www.lodz.commerzbank.pl

Lokalizacja:

Commerzbank Aktiengesellschaft Spółka Akcyjna

oddział w Polsce

ul. Wersalska 6

91-203 Łódź

WYBIERZ SIĘ NA WIRTUALNY SPACER PO NASZYM BIURZE 

 
commerz systems

 

 

Komentarze (0)