PHILIPS

PHILIPS

philips praca

PHILIPS

Philips to globalna firma skoncentrowana na poprawie życia ludzkiego poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie technologii medycznych i zdrowego stylu życia. Koncentrujemy się na realnych potrzebach i pragniemy, aby dzięki naszym rozwiązaniom systemy opieki zdrowotnej mogły osiągać swoje cztery najważniejsze cele, jakimi są większe zadowolenie pacjentów z jakości opieki zdrowotnej, poprawa wyników leczenia, obniżenie kosztów opieki oraz zapewnienie lepszych warunków pracy personelowi medycznemu.

Jesteśmy dumni, że każdego dnia możemy wspierać pacjentów w profilaktyce, szybszej i trafniejszej diagnozie, mniej inwazyjnym leczeniu, a także w poprawie jakości życia. Firma Philips produkuje również sprzęt pielegnacyjny, którego na co dzień używamy w domu: między innymi szczoteczki soniczne, golarki czy suszarki do włosów.

 

Dlaczego warto pracować w firmie?

Nasze praktyki i staże to przede wszystkim szansa dla młodych ludzi wchodzących na rynek pracy, którzy mogli jeszcze nie mieć okazji do zdobycia doświadczenia zawodowego. Przyjmujemy studentów oraz absolwentów po rozmaitych kierunkach studiów, zarówno związanych z biznesem/finansami/zarządzaniem, jak i po kierunkach filologicznych.

Poszukujemy osób otwartych i odpowiedzialnych, które mówią płynnie w języku angielskim, potrafią korzystać z pakietu Microsoft Office oraz mają chęci do nauki i rozwoju. Bez problemu również odnajdą się u nas studenci, którzy znają inne języki europejskie, jak np. francuski, niemiecki, czy holenderski.

W Philips Polska tworzymy perspektywy rozwoju osobistego oraz zawodowego poprzez możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i inicjatywach, poznania ciekawych ludzi w międzynarodowym środowisku i zarażenia się ich pasją do podnoszenia jakości ludzkiego życia. Każdy z naszych praktykantów i stażystów jest dodatkowo objęty programem GBS Academy, który oferuje pakiet szkoleń, prowadzonych przez profesjonalistów, związanych z umiejętnościami miękkimi, jak i rozwojem twardych kompetencji.

 

 

 

Atmosfera i warunki pracy

Przychodząc do nas na praktyki/staż zostaniesz wdrożony do naszej firmy poprzez kompleksowe szkolenia onboardingowe w trakcie swoich pierwszych dni pracy. Poznasz również swój zespół i menadżera, którzy pomogą Ci szybko odnaleźć się w międzynarodowej korporacji i pokażą Twoje pierwsze obowiązki.

Poza pozytywną energią i profesjonalnym wsparciem w wykonywaniu codziennych obowiązków, oferujemy również dogodne warunki pracy w nowoczesnych biurach zlokalizowanych w bliskiej odległości od centrum, zarówno w Łodzi jak i w Warszawie. Nasi pracownicy mają do swojej dyspozycji pyszną kawę i herbatę, świeże owoce dostarczane dwa razy w tygodniu, fotele do masażu oraz siłownię. W Philipsie ważny jest dla nas work-life balance, dlatego oferujemy pracę w modelu hybrydowym w postaci 3 dni z biura i 2 dni zdalnych.

Benefity

 • Konkurencyjne wynagrodzenie na Łódzkim Rynku Pracy
 • Elastyczne godziny pracy, które można dopasować do planu studiów oraz możliwość pracy zdalnej
 • Możliwość rozwoju poprzez rozmaite szkolenia oraz platformy e-learningowe
 • Możliwość używania języka angielskiego na co dzień oraz wzięcia udziału w Language Buddy Programme
 • Karta Multisport

 

Rekrutujemy do działów:

Łódź:

 • Procurement
 • Finance
 • Supply Chain
 • Customer Service
 • Site Planning 
 • HR


 

Warszawa:

 • Sales
 • Marketing
 • Field Service Engineering

 

Wszystkie aktualne oferty pracy i staży dostępne pod adresem: 

https://www.careers.philips.com/cee/en/cee-campus-jobs

 

A więcej o nas możecie przeczytać tutaj:

https://www.careers.philips.com/cee/en/campus-cee

 

Komentarze (0)