POLSKIE LINIE LOTNICZE LOT

POLSKIE LINIE LOTNICZE LOT

lot warszawa praca

POLSKIE LINIE LOTNICZE LOT 

O nas:

Jesteśmy nowoczesną linią lotniczą łączącą Europę Środkowo-Wschodnią ze światem.

Działamy na rynku od 1929 r.
Co roku gościmy na pokładach naszych samolotów prawie 9 milionów pasażerów. Latamy do ponad 100 miejsc na świecie, dziennie wykonując średnio 350 rejsów.

 

HUB w Warszawie

Nasz warszawski hub jest efektywnym centrum przesiadkowym dla Polski i CEE. Optymalnie zbudowana siatka połączeń, szybkie transfery, dogodne czasy startów i lądowań, a przy tym położenie w centrum Europy i przyjazna infrastruktura lotniska. To atuty, dzięki którym zapewniamy pasażerom szerokie możliwości podróży.

 

Co wyróżnia pracę w LOT?

LOT to przede wszystkim ludzie – pełni pozytywnej energii, którzy umiejętnie łączą nowoczesność z tradycją. Najlepsza kadra pilotów – często uznanych na świecie mistrzów, wykwalifikowanych załóg i personelu na ziemi codziennie dba o naszych pasażerów.

 

Dlaczego warto:

Z nami Twoja kariera może wystartować i poszybować naprawdę wysoko. Kiedy inni obiecują, że zabiorą Cię na szczyt, my chcemy spełnić Twoje marzenia o lataniu i zabrać Cię w chmury, skąd wszystko jest możliwe. Jeśli masz odwagę, jesteś gotów na rozwinięcie skrzydeł i zdobywanie nowych horyzontów

– zapraszamy na pokład!

 

Komentarze (1)

2137 odpowiedz

super pozdrawiam