Comarch uruchamia kurs z szansą zatrudnienia dla programistów Java

Comarch uruchamia kurs z szansą zatrudnienia dla programistów Java

Comarch uruchamia kurs z szansą zatrudnienia dla programistów Java

Dla wszystkich, którzy planują podjąć pracę jako programista Java i szukają intensywnego kursu, który najlepiej przygotuje ich do tej roli, Comarch przygotował nowość w swojej ofercie szkoleniowej na 2022 rok. Właśnie wtedy startuje Comarch Bootcamp - Junior Java Developer, który włączony został w proces rekrutacji do pracy w firmie. Najlepsi uczestnicy kursu mogą liczyć na dofinansowanie do szkolenia.

Comarch Bootcamp to intensywne, weekendowe kursy nastawione na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności niezbędnych do wejścia na rynek pracy. Kursy ułatwiają zdobycie nowego zawodu i  rozpoczęcie spełniania zawodowych marzeń w relatywnie krótkim czasie. Organizatorem szkoleń jest Comarch, globalna firma informatyczna, która obecnie zatrudnia blisko 7 000 specjalistów i prowadzi projekty w ponad stu krajach na całym świecie.

Intensywny trening od podstaw

Bootcamp Junior Java Developer to 216 godzin nauki programowania od podstaw pod okiem doświadczonego trenera i mentora, który, poza kwalifikacjami zdobytymi podczas pracy nad konkretnymi projektami, posiada również solidne przygotowanie szkoleniowe. W trakcie kursu uczestnicy poznają język programowania oraz narzędzia i technologie wykorzystywane w codziennej pracy programisty (program Bootcamp Java). Na zakończenie kursanci przygotowują samodzielny projekt – w pełni działającą aplikację tworzoną w metodyce Agile, która pomoże otworzyć im drzwi do kariery w IT.

Dbamy o to, aby kwalifikacje zdobywane przez uczestników Bootcampów Comarch odpowiadały realnym umiejętnościom poszukiwanym na rynku pracy. Osoby, które legitymują się znajomością narzędzi omawianych na naszych kursach, mogą szybciej znaleźć bardziej atrakcyjną i – nie ma się co oszukiwać – lepiej płatną pracęmówi Mateusz Bereda, trener i mentor Bootcamu Java, na co dzień programista w zespole Comarch.

Pierwsza praca w Comarch

W ramach kursu uczestnicy otrzymują również dodatkowe wsparcie HR, takie jak konsultacja CV, przygotowanie do testów kwalifikacyjnych czy pomoc w zbudowaniu portfolio. Najlepsi uczestnicy już po pierwszym module są zapraszani do wzięcia udziału w rekrutacji do Comarch na stanowisko młodszego programisty. Jeśli wynik rekrutacji będzie dla nich pomyślny, uzyskają oni dofinansowanie do reszty szkolenia i gwarancję zatrudnienia w naszych zespołach.

Zapisy na Comarch Bootcamp Junior Java Developer już trwają. Więcej informacji na temat kursu oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj.

 

Komentarze (0)