DevRing, unikatowe sparingi i warsztaty dla developerów

DevRing, unikatowe sparingi i warsztaty dla developerów

DevRing, unikatowe sparingi i warsztaty dla developerów – już 13 października

Jeśli pragniesz rozwijać się w zakresie programowania, ale szukasz czegoś innego niż kolejna konferencja dla developerów, już 13 października możesz wziąć udział w trzeciej edycji DevRingu. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego otrzymasz nie tylko solidną dawkę wiedzy, ale i ciekawe formy jej prezentacji. Zapisy trwają, zostały ostatnie miejsca!

 

Na czym polega innowacyjność konferencji DevRing?

Prelegenci konfrontują na niej rozmaite podejścia i technologie w ramach sparingów, otwierając przed uczestnikami szeroki wachlarz rozwiązań dla konkretnych wyzwań developerskich. Każdy z nich próbuje przekonać widzów do wyboru swojego pomysłu w specjalnym głosowaniu, które odbywa się po wystąpieniach.

To zajmująca pierwszy dzień, bezpłatna część teoretyczna – na uczestników czeka bowiem jeszcze aż pięć dni zajęć praktycznych. Wypełnią je sesje warsztatowe, które pozwolą na wykorzystanie swoich umiejętności w zakresie konkretnego obszaru programowania, by wspólnie z trenerem wypracować wybrane rozwiązanie konkretnego problemu.

 

Tematyka 3. odsłony DevRingu

Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie najgorętszych tematów w branży. Aplikacje w chmurze kontra mobilne, CSR vs SSR w renderowaniu aplikacji frontendowych, automatyczne i manualne testy bezpieczeństwa czy Test- oraz Behaviour-Driven Development – to skrótowa agenda pierwszego, wypełnionego konfrontacjami dnia konferencji.

 

W trakcie warsztatów będziesz mieć za to szansę szlifować umiejętności w zakresie chociażby:

  • testowania złożonych procesów biznesowych przy wykorzystaniu BDD,
  • przeprowadzania testów bezpieczeństwa wymagających znajomości kontekstu biznesowego aplikacji,
  • znajdowania słabych punktów rozwiązań self-hosted,
  • Test-Driven Development w tworzeniu nowego kodu,
  • najpopularniejszego orkiestratora aplikacji – Kubernetsa,
  • budowania aplikacji SSR,
  • pracy z monorepo opartym o NX,
  • a także monitoringu i analizy wydajności aplikacji mobilnych.

 

Dlaczego warto wziąć udział w DevRing3 2022?

Ciągły napływ nowych trendów sprawia, że jako developer musisz szybko odnajdować się w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Dlatego, jeśli już programujesz i latami szlifujesz swoje umiejętności, poznając nowe technologie, ucząc się kolejnych metodyk oraz napotykając nowe frameworki i środowiska – ta konferencja jest właśnie dla Ciebie.

Podczas wydarzenia to Ty decydujesz, w zakresie których rozwiązań i technologii chcesz poszerzyć swoją wiedzę. Masz do wyboru unikatowe sparingi prowadzone na aż czterech ringach. To okazja, by poznać najnowsze trendy i topowe języki programowania, a także zorientować się w aktualnych potrzebach rynku IT. Dzięki praktycznym warsztatom sprawdzisz swoje umiejętności, wymieniając doświadczenia z najlepszymi specjalistami w branży. Bez względu na to, co wybierzesz, masz gwarancję, że zaktualizujesz obecną i zdobędziesz nową wiedzę w zakresie programowania.

Zapoznaj się ze szczegółową agendą i zapisz się na stronie wydarzenia.

 

Komentarze (0)