Manager produktu kosmetycznego

Manager produktu kosmetycznego

Manager produktu kosmetycznego

Studia w Warszawie

manager produktu kosmetycznego

Odkryj studia manager produktu kosmetycznego w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować 

Manager produktu kosmetycznego studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Osoba posiadająca zdolności menadżerskie jest bardzo ceniona na współczesnym rynku pacy, dotyczy to każdej branży także kosmetycznej. Manager produktu kosmetycznego to ścieżka kształcenia powstała w odpowiedzi na ciągle rosnące zapotrzebowanie na specjalistów posiadających wiedzę między innymi dotyczącą technik pozyskiwania surowców kosmetycznych czy wymagań jakościowych.

Propozycja kształcenia dostarcza wiedzy między innymi z zakresu pozyskiwania surowców kosmetycznych z naturalnych źródeł, przetwarzania surowców wykorzystywanych w przemyśle kosmetycznym, a także produkcji kosmetyków. Student zdobędzie także wiedzę o wymaganiach jakościowych oraz regulacjach prawnych wykorzystywanych przy wdrażaniu nowych kosmetyków na rynek.

Dzięki znajomości funkcjonowania rynku kosmetycznego oraz mechanizmami działającymi na rynku usług kosmetologicznych absolwent może podjąć pracę na kierowniczym stanowisku między innymi w gabinetach kosmetycznych, gabinetach odnowy biologicznej, a także w firmach kosmetycznych i laboratoriach zajmujących się badaniami dotyczącymi działania produktów kosmetycznych.


 

 

 

 

Komentarze (0)