Pedagogika w mieście Wrocławiu - ceny

Pedagogika w mieście Wrocławiu - ceny

Pedagogika w mieście Wrocławiu - ceny

Ceny za pierwszy rok studiów na kierunku PEDAGOGIKA

Uczelnie

Filtrowanie
Status uczelni
Forma studiów
stacjonarne niestacjonarne
Uniwersytet Dolnośląski DSW we Wrocławiu Uniwersytet Dolnośląski DSW we Wrocławiu stacjonarne:
od 5560 zł
niestacjonarne:
od 5560 zł
Dowiedz się więcej
Uniwersytet Wrocławski Uniwersytet Wrocławski stacjonarne:
bezpłatne (limit: 150)
niestacjonarne:
5900 zł
Dowiedz się więcej

Źródło: Strony internetowe uczelni (15.06.2023)

Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni klikając powyższy link "Dowiedz się więcej".
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Pedagogika w mieście Wrocławiu - ceny

Studia we Wrocławiu w trybie niestacjonarnym są płatne, a odnosi się to do wszystkich kierunków realizowanych w formie zaocznej lub wieczorowej. Ceny semestralne i roczne są zróżnicowane i indywidualnie ustalane przez uczelnie we Wrocławiu.

Czesne za rok studiów na kierunku pedagogika możesz opłacić jednorazowo, realizować w ratach miesięcznych lub w wysokości dwóch rat semestralnych. Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości czesnego, opłat ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni we Wrocławiu. Studia stacjonarne w zależności od wybranej uczelni są płatne lub bezpłatne.

dowiedz się więcej na temat cen za studia na kierunku pedagogika - ceny we Wrocławiu

 

Komentarze (2)

Perka odpowiedz

Moja siostra skończyła pedagogikę online i bardzo polecała mi taki sposób studiowania. Ja wybrałam studia z pedagogiki na WSKZ i jestem już bardzo zadowolona: nauka odbywa się online, wszystkie materiały mam zawsze udostępnione i mogę je przerabiać w swoim tempie. To ode mnie (i internetu;) zależy kiedy, jak i skąd chcę studiować.

oedsw odpowiedz

Drodzy Państwo, zapraszam wszystkich zainteresowanych na studia I stopnia na kierunku Pedagogika do Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu. Szczegółowy opis tego kierunku oraz dostępne specjalności znaleźć można tutaj: dlakandydata.dsw.edu.pl/oferta-edukacyjna/studia-licencjackie/pedagogika Dodam, że aplikując na studia do 16 lipca można skorzystać z promocji zniżkowej i zaoszczędzić 600 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 85 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam! W razie pytań służę pomocą Pozdrawiam, Online Ekspert Dolnośląskiej Szkoły Wyższej