Pedagogika w mieście Wrocławiu - specjalności

Pedagogika w mieście Wrocławiu - specjalności

Pedagogika w mieście Wrocławiu - specjalności

Filtrowanie
Status uczelni
Uczelnia
Poziom studiów
Forma studiów

Studia I stopnia

Studia II stopnia

Pedagogika w mieście Wrocławiu - specjalności

Studenci kierunku studiów Pedagogika we Wrocławiu mogą wybierać między kilkoma specjalnościami/ ścieżkami kariery, które pozwalają studentom na rozwój. W trakcie studiów studenci mają również szansę na zdobycie dodatkowej wiedzy oraz cennych umiejętności praktycznych. Specjalności, które możemy znaleźć w ofercie wrocławskich uczelni oferujących kierunek pedagogika to m.in. resocjalizacja, poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna, edukacja dorosłych i marketing, studia nad edukacją, a także edukacja małego dziecka.

Absolwenci Pedagogiki we Wrocławiu są świetnie przygotowani do podjęcia pracy m.in. w przedszkolach, ośrodkach kultury, działach personalnych, firmach szkoleniowych, organizacjach, placówkach adopcyjnych oraz więzieniach i domach opieki.  

Komentarze (2)

Perka odpowiedz

Moja siostra skończyła pedagogikę online i bardzo polecała mi taki sposób studiowania. Ja wybrałam studia z pedagogiki na WSKZ i jestem już bardzo zadowolona: nauka odbywa się online, wszystkie materiały mam zawsze udostępnione i mogę je przerabiać w swoim tempie. To ode mnie (i internetu;) zależy kiedy, jak i skąd chcę studiować.

oedsw odpowiedz

Drodzy Państwo, zapraszam wszystkich zainteresowanych na studia I stopnia na kierunku Pedagogika do Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu. Szczegółowy opis tego kierunku oraz dostępne specjalności znaleźć można tutaj: dlakandydata.dsw.edu.pl/oferta-edukacyjna/studia-licencjackie/pedagogika Dodam, że aplikując na studia do 16 lipca można skorzystać z promocji zniżkowej i zaoszczędzić 600 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 85 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam! W razie pytań służę pomocą Pozdrawiam, Online Ekspert Dolnośląskiej Szkoły Wyższej