Systemy logistyczne

Studia we Wrocławiu

systemy logistyczne

Odkryj studia systemy logistyczne we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Systemy logistyczne studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Systemy logistyczne to nowoczesna propozycja kształcenia, która doskonale wpisuje się w oczekiwania współczesnego rynku pracy. Studenci w trakcie zdobywanego wykształcenia są przygotowywani do organizowania, zarządzania i kontrolowania systemów logistycznych w przedsiębiorstwie.

Program kształcenia opracowywany jest w interdyscyplinarny sposób. Studenci uczą się dokonywać wyboru spośród różnych form organizacji przepływów w łańcuchu logistycznym. Nabywają umiejętność zarządzania zasobami przedsiębiorstw oraz czynnościami związanymi z zapasami, a także uczą się analizować i kontrolować koszty. W siatce zajęć znajdziesz takie przedmioty jak na przykład: logistyka zaopatrzenia, produkcji i dystrybucji, infrastruktura logistyczna, zarządzanie łańcuchem logistycznym, technologie usług magazynowania, prawo i ochrona własności intelektualnej.

Absolwenci są przygotowani do podjęcia pracy między innymi w przedsiębiorstwach z obszaru branży TSL, agencjach konsultingowych, instytucjach non-profit, centrach logistycznych. Mogą również założyć własną działalnośc gospodarczą.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia Systemy logistyczne

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)