Automatyka i robotyka w Krakowie - ceny

Automatyka i robotyka w Krakowie - ceny

Automatyka i robotyka w Krakowie - ceny

Ceny za pierwszy rok studiów na kierunku AUTOMATYKA I ROBOTYKA

Uczelnie

Filtrowanie
Status uczelni
Forma studiów
stacjonarne niestacjonarne
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie stacjonarne:
bezpłatne (limit: 150)
niestacjonarne:
-
Dowiedz się więcej
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki stacjonarne:
bezpłatne (limit: 108)
niestacjonarne:
-
Dowiedz się więcej

Źródło: Strony internetowe uczelni (10.06.2024)

Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni klikając powyższy link "Dowiedz się więcej".
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Automatyka i robotyka w Krakowie - ceny

Wszyscy studenci, którzy zdecydują się na realizacje studiów niestacjonarnych, muszą pamiętać o konieczności poniesienia odpowiednich opłat. Wysokość czesnego jest indywidualnie ustalana przez władze konkretnych uczelni. Jako że na przestrzeni czasu może ona ulec znaczącej zmianie, ważne, abyś dokładnie sprawdzał wszystkie aktualności zamieszczane na oficjalnych stronach internetowych wybranych ośrodków akademickich. Krakowskie uczelnie zazwyczaj mają w swoich ofertach szeroki wachlarz zniżek, promocji czy możliwości płatności ratalnej, co może nawet w znaczny sposób wpłynąć na wysokość czesnego i być dużym udogodnieniem dla studentów.
dowiedz się więcej na temat cen za studia na kierunku automatyka i robotyka - ceny w Krakowie 

 

Komentarze (0)