Dietetyka - Kraków
Dodaj do ulubionych

10.02.2023

Dietetyka studia Kraków 2023 | woj. małopolskie

Studia na kierunku Dietetyka w Krakowie to studia licencjackie, inżynierskie lub magisterskie, których program kształcenia trwa od 3 do 3,5 roku (studia I stopnia) lub od 1,5 roku do 2 lat (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu licencjata, inżyniera lub magistra.

Studia na kierunku dietetyka w Krakowie
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne
Poziom studiów studia I i II stopnia
Czas trwania od 3 do 3,5 roku (studia I stopnia), od 1,5 do 2 lat (studia II stopnia)

Terminy rekrutacji

Rekrutacja na uczelnie, które prowadzą studia na kierunku dietetyka w Krakowie rozpocznie się 1 czerwca 2023 r. i potrwa do 14 lipca 2023 r. | Dietetyka Kraków - terminy rekrutacji >

Uczelnie

W Krakowie dietetykę możesz studiować w ramach kierunku lub specjalności na 2 uczelniach publicznych Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (Wydział Technologii Żywności URK), Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (Wydział Lekarski UJ) oraz 2 niepublicznych (prywatnych) szkołach wyższych w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym).
 
Opis kierunku
Studenci kierunku dietetyka rozwiną wiedzę z zakresu nauk biologicznych, chemicznych oraz medycznych. Dowiedzą się więcej na temat chemii żywności, biochemii, genetyki, patofizjologii, farmakologii czy socjologii. Ponadto nauczą się planowania i układania jadłospisów, dopasowanych do potrzeb pacjentów. Co więcej, poznają zasady oceny stanu odżywiania, edukacji żywieniowej czy kontrolowania jakości produktów żywnościowych.
Wśród krakowskich uczelni publicznych dietetyka znałazła się wśród najpopularniejszych kierunków na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie (ponad 500 zgłoszeń - 5 osób na miejsce).
 
Wymagania
W procesie rekrutacji na studia w Krakowie na kierunku dietetyka w roku akademickim 2023/2024 najczęściej wymagane przedmioty maturalne to: biologia, chemia, fizyka i astronomia, matematyka. szczegółowe wymagania >
 
Ceny
Studia stacjonarne na kierunku dietetyka w uczelniach publicznych są bezpłatne. Z kolei za naukę w uczelniach niepublicznych oraz na studiach niestacjonarnych w uczelniach publicznych będziemy musieli zapłacić. Ceny wahają się od 6100 zł do 6400 zł za pierwszy rok studiów. Wykaz opłat za studia na kierunku dietetyka w Krakowie >
 
Praca po studiach
Po ukończeniu studiów można podjąć pracę w gabinetach dietetycznych, ośrodkach spa i wellness, publicznych i niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej, zakładach żywienia zbiorowego, firmach cateringowych czy w snatoriach.

czytaj dalej wszystko o Dietetyka - Kraków

Zobacz, na jakich uczelniach w Krakowie jest kierunek DIETETYKA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Dietetyka stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: stacjonarne
Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie

Dietetyka stopień: (I), czas trwania: 3 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Dietetyka stopień: (I), czas trwania: 3 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Dietetyka stopień: (I)  (II), czas trwania: 2 lata • 3,5 roku • 1,5 roku
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Uczelnie, gdzie dietetyka jako specjalność / ścieżka kształcenia

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Dietetyka i ekologiczna żywność stopień: (II), czas trwania: 2 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Specjalności na kierunku dietetyka i ekologiczna żywność

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Zootechnika stopień: (I)  (II), czas trwania: 3,5 roku • 1,5 roku
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Specjalności na kierunku zootechnika

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek Dietetyka w Krakowie?

W procesie rekrutacji na studia na kierunku dietetyka najczęściej brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne:

 • biologia
 • chemia
 • fizyka i astronomia
 • matematyka

 

Jeżeli myślisz o wybraniu studiów na kierunku dietetyka, to przygotowania do egzaminu dojrzałości musisz rozpocząć już dziś. Pamiętaj, że to studia, które zaliczane są prestiżowego grona kierunków medycznych. Lubisz gotować? To dobrze, ale to jeszcze za mało.
Swoją wiedzą musisz się już pochwalić podczas procedury rekrutacyjnej. Zatem jakie przedmioty zdawać, by mieć szansę na dostanie się na studia w Krakowie? W przypadku dietetyki najważniejsze przedmioty to: biologia i chemia. Zatem niech przygotowanie zdrowych i apetycznych posiłków będzie dla ciebie dodatkiem podczas intensywnej nauki.
*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Dietetyka w Krakowie

Aktualności rekrutacyjne

Jak wyglądają studia na kierunku dietetyka w Krakowie?

Studia medyczne na kierunku dietetyka w Krakowie możesz rozpocząć zarówno w trybie dziennym, jak i zaocznym. Jeżeli chciałbyś równolegle rozwijać swoją karierę zawodową, to opcją zdecydowanie lepszą byłoby rozpoczęcie studiów niestacjonarnych. Musisz mieć jedynie świadomość, że mają one charakter studiów płatnych, zjazdy naukowe odbywają się w weekendy, a część materiału musisz opanowywać we własnym zakresie. Studia dzienne wiążą się z regularną nauką w trakcie tygodnia. Wybór musisz dostosować do własnych potrzeb i oczekiwań.

 

 
 
1. Dla kogo ten kierunek
Współcześnie coraz częściej zwracamy uwagę na to, jak duże znaczenie w codziennym życiu ma nasza dieta. Wybieramy produkty zdrowe, ekologiczne, staramy się jeść w sposób jak najbardziej zbilansowany – jednak czy zawsze wiemy, czy robimy to dobrze? Dziś każdy chce być ekspertem z zakresu zdrowego odżywiania, ale nie każdy posiada odpowiednią wiedzę i umiejętności. Dopiero studia na kierunku dietetyka sprawią, że intuicja związana ze zdrowym dbaniem o własną sylwetkę i samopoczucie przekuje się w profesjonalną wiedzę.
Ta dyscyplina naukowa obejmuje wiele profesjonalnych aspektów związanych z medycyną, a ekspert z zakresu tej dziedziny wie, że zbilansowana wiedza dla każdej osoby może oznaczać coś innego – w zależności od płci, wieku, chorób. Kochasz zdrowo i smacznie gotować? Wiesz, że dobrze dobra dieta to fuzja smaków i kulinarnych przeżyć? Interesują cię aspekty związane z biologią i chciałbyś studiować na jednym z przyszłościowych kierunków? Jeżeli na wszystkie te pytania odpowiadasz twierdząco, to studia te są stworzone dla ciebie.
 

2. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku dietetyka możemy podzielić na:

 

1. Poziom studiów:

2. Forma:

 

Studia na kierunku dietetykaw Krakowie realizowane są w ramach pierwszego i drugiego stopnia. Pierwszy stopień to studia inżynierskie lub licencjackie, które trwają od 3 do 3,5 roku. Drugi stopień to natomiast studia magisterskie, trwające od 1,5 roku do 2 lat.

Uczelnie w Krakowie umożliwiają kształcenie zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. To od Ciebie zależy, w jaki sposób chcesz studiować. Studia dzienne realizowane są od poniedziałku do piątku, natomiast studia niestacjonarne w trybie zaocznym odbywają się zazwyczaj w weekendy od piątku/soboty do niedzieli, z kolei studia niestacjonarne w trybie wieczorowym odbywają się od poniedziałku do piątku.

Studia stacjonarne w uczelniach publicznych są bezpłatne natomiast w uczelniach niepublicznych tryb stacjonarny i niestacjonarny zazwyczaj jest odpłatny.

 

3. Gdzie studiować
Kraków to jeden z najbardziej prestiżowych ośrodków akademickich. W mieście tym znajduje się wiele uczelni, które w swojej ofercie mają studia na kierunku dietetyka. Zatem którą z nich wybrać. Możliwości jest naprawdę dużo. Uczelnie w Krakowie, na których możesz rozpocząć studia dietetyczne to: Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja, Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia, Krakowska Akademia, czy Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla.
 
4. Praca po studiach
Śmiało możemy powiedzieć, że dietetyka to kierunek przyszłości. Świadomość społeczna wciąż rośnie – dostrzegamy, że to, co jemy, wpływa na to, jak wygląda nasze życie. Jedzenie może oddalić nas od wielu chorób, przedłużyć naszą młodość, wpłynąć na piękny i zadbany wygląd. Oznacza to, że wykształceni dietetycy nie powinni mieć problemu ze znalezieniem zatrudnienia, które w pełni będzie odpowiadać ich kwalifikacjom. Na dietetyków czeka praca w różnego rodzaju placówkach ochrony zdrowiach, szpitalach i poradniach – zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.
Dietetyk może podejmować pracę także z ośrodkami edukacyjnymi, gdzie będzie występować w roli edukatora. Dodatkowo dietetycy odnajdą się w pracy związanej z układaniem planów żywieniowych dla różnych grup zawodowych, czy społecznych. Dietetyk to ekspert z zakresu żywienia, który może dzielić się swoją wiedzą także w różnego rodzaju czasopismach popularnonaukowych i life stylowych, które nastawione są na propagowanie zdrowego i świadomego stylu życia. Kariera zawodowa dietetyka niewątpliwie będzie należeć do wyjątkowo ciekawych!

 

5. Program studiów i przedmioty

Z jakimi zagadnieniami będą stykać się studenci podczas wszystkich etapów nauki? Odpowiedź na to pytanie musi być wyjątkowo szeroka. Bowiem dobry dietetyk, to osoba, która musi mieć rozległą wiedzę z zakresu medycyny, żywienia i psychologii. Jeżeli wszystkie te elementy zostaną spełnione to można mieć pewność, że nie zrobi on krzywdy swoim klientom i będzie wzbudzać społeczne zaufanie. 

 

W programie studiów na kierunku dietetyka znajdziesz takie przedmioty jak np.:

 

Te przykłady przedmiotów pokazują, że studia na kierunku dietetyka mają wyjątkowo rozbudowany charakter i wymagają od studentów dużego zaangażowania. Wiedza absolwentów dietetyki musi stanowić podstawę ich każdego postępowania praktycznego. Profesjonalista z zakresu tej dziedziny to ktoś, kto nie polega na intuicji i sprzecznym informacjom z internetu. To ktoś, kto dysponuje rzetelnymi kwalifikacjami – a mogą je zapewnić studia w Krakowie.

Umiejętności dietetyków również muszą być rozbudowane. Bowiem absolwent tego kierunku musi cechować się dużą uważnością, otwartością, empatią i ostrożnością. To ktoś, kto swoje propozycje dietetyczne dostosowuje do potrzeb klientów i pacjentów. To nie tylko osoba, która układa jadłospis. Dietetyk także wspiera każde działanie osób, z którymi współpracuje – stanowi dla nich oparcie oraz wsparcie w sytuacjach kryzysowych. A te dopadają nawet najbardziej zdeterminowane osoby!

Ile trwają studia na kierunku dietetyka w Krakowie?

Ile trwają studia na kierunku dietetyka w Krakowie?

Studia na kierunku Dietetyka w Krakowie, w zależności od typu studiów trwają od 3 do 3,5 roku (studia I stopnia) lub od 1,5 roku do 2 lat (studia II stopnia).

Studia medyczne w Krakowie na kierunku dietetyka podzielone są na dwa komplementarne cykle kształcenia. Swoją przygodę edukacyjną rozpoczniesz od studiów pierwszego stopnia, które obejmują sześć semestrów kształcenia. W trakcie ich trwania poznasz wszystkie najważniejsze aspekty związane z dietetyką. I po zakończeniu nauki na tym stopniu możesz już rozpocząć pewne aktywności zawodowe związane z twoim wykształceniem. Musisz jednak mieć świadomość, że nie posiadasz pełni kwalifikacji, więc i twoja praca będzie przebiegać w niepełnym wymiarze.

Dopiero ukończenie studiów drugiego stopnia uczyni z ciebie prawdziwego profesjonalistę, który wszystkie umiejętności może wykorzystać w pracy. Nauka na tym stopniu zajmie ci dwa lata, co łącznie da pięć lat. Finalizacją nauki na tym kierunku będzie przystąpienie do obrony pracy dyplomowej. Jeżeli wszystko powiedzie się pomyślnie, otrzymasz tytuł magistra.

Dietetyka w Krakowie - czas trwania

Poziom studiów czas trwania otrzymywany tytuł
studia I stopnia od 3 do 3,5 roku licencjat / inżynier
studia II stopnia od 1,5 do 2 lat magister

Jaka praca po studiach na kierunku Dietetyka w Krakowie?

Absolwenci dietetyki nie powinni mieć żadnych problemów ze znalezieniem zatrudnienia. Dietetyka to kierunek przyszłości, ponieważ świadomość o zdrowym odżywianiu wciąż rośnie. Dieta to nie tylko styl życia, to także istotna forma leczenia i rekonwalescencji.
Zatem studia w Krakowie przekują się w gwarant dobrego zatrudnienia. Absolwenci mogą się o nie ubiegać w publicznych i niepublicznych placówkach ochrony zdrowia – będą to różnego rodzaju specjalistyczne poradnie (np. gastrologiczna), szpitale oraz klinki. Na absolwentów tego kierunku czekają różnego rodzaju placówki żywienia zbiorowego, czy domu pomocy społecznej.
Dietetycy przygotowani są do tworzenia specjalistycznych jadłospisów przygotowanych dla osób, które cierpią na wszelkiego typu schorzenia, dysfunkcje odżywiania. Mogą oni podejmować współpracę ze sportowcami, tancerzami, aktorami, którzy dbają o zbilansowany sposób jedzenia. Dietetycy to świetni edukatorzy, więc czeka na nich praca w szkołach, przedszkolach i wszystkich tych miejscach, w których zajdzie potrzeba zwiększenia świadomości żywieniowej. Ponadto absolwenci tego kierunku mogą z powodzeniem prowadzić własną działalność gospodarczą z zakresu doradztwa żywieniowego, cateringu dietetycznego i restauratorstwa.

Gdzie studiować na kierunku dietetyka w Krakowie?

Studia możesz podjąć na uczelniach publicznych: Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie oraz kilku niepublicznych (prywatnych) szkołach wyższych: Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie, Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia oraz Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie.

W rekrutacji na studia I stopnia na kierunku dietetyka, w roku akademickim 2022/2023, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie oferuje 40 miejsc, a Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 105 miejsc w ramach bezpłatnych studiów stacjonarnych. Ceny wahają się od 6100 zł do 6400 zł za pierwszy rok studiów.

Ponadto na kandydatów czekają jeszcze miejsca na studiach płatnych na URK oraz uczelniach prywatnych.

 

Uczelnie na których można studiować kierunek dietetyka w Krakowie

 

czytaj dalej uczelnie w Krakowie

 

Dietetyka studia stacjonarne - uczelnie w Krakowie
 
Dietetyka studia niestacjonarne - uczelnie w Krakowie
 
Dietetyka studia - uczelnie publiczne (państwowe) w Krakowie
 
Dietetyka studia - uczelnie niepubliczne (prywante) w Krakowie
 

Limity miejsc

Liczba miejsc na poszczególnych kierunkach jest ograniczona, a o przyjęciu kandydatów na studia decydują wyniki postępowania kwalifikacyjnego, w ramach którego tworzona jest lista rankingowa – na wybrane studia dostają się osoby, które zdobyły odpowiednią liczbę punktów.

Limity miejsc na kierunku dietetyka w Krakowie:

 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie: 40
 • Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie: 105

*Uczelnie publiczne, studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2022/2023)

 

Ile kosztują studia

Osoby, którym zależy na podjęciu bezpłatnej nauki na studiach, mogą rozpocząć naukę w trybie stacjonarnym w uczelni publicznej. Za studia niestacjonarne w uczelniach publicznych oraz za studia oferowane przez prywatne szkoły wyższe zazwyczaj należy zapłacić.

 • Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie – od 6200 zł
 • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia – od 6100 zł

*Ceny za pierwszy rok studiów (rekrutacja 2022/2023). Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni.

 

Kiedy wyniki rekrutacji

Wyniki rekrutacji publikowane są w indywidualnie ustalonym przez uczelnię terminie. Kandydaci otrzymują informację o przyjęciu lub odrzuceniu na wybrane kierunki studiów dzięki systemowi IRK lub ERK – dane na temat liczby zdobytych przez nich w postępowaniu kwalifikacyjnym punktów oraz zajmowanego miejsca na liście rankingowej udostępniane są w prywatnych profilach użytkowników.

Terminy wyników rekrutacji na studia 2022 w uczelniach publicznych w Krakowie:

 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie – 15.07.2022

*I tura rekrutacji, studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2022/2023)

Dowiedz się więcej wyniki rekrutacji na studia

 

Jak złożyć dokumenty rekrutacyjne

Zakwalifikowani kandydaci mogą składać dokumenty rekrutacyjne osobiście do siedziby wybranej szkoły wyższej. Niektóre uczelnie dopuszczają jednak również formę doręczenia kompletnego zestawu za pośrednictwem poczty elektronicznej lub tradycyjnej.

 

Kiedy składamy dokumenty na studia

Formalności związanych z dostarczeniem wymaganych dokumentów rekrutacyjnych do wybranej uczelni należy dopełnić w wyznaczonym przez szkołę wyższą terminie – zazwyczaj etap ten rozpoczyna się tuż po ogłoszeniu wyników rekrutacji i trwa kilka dni. Kandydaci powinni unikać spóźnień, ponieważ mogą one zakończyć się skreśleniem z listy osób, które dostały się na studia.

Dowiedz się więcej terminy składania dokumentów na studia

Terminy składania dokumentów na studia 2022 w uczelniach publicznych w Krakowie:

 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie – od 05.07.2022 do 07.07.2022

*I tura rekrutacji, studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2022/2023)

** Dane dotyczące wymagań, cen, limitów, terminów mają charakter poglądowy i mogą się różnić dla poszczególnych kierunków studiów. Dokładne dane należy sprawdzić na stronach internetowych uczelni.

Uczelnie w Krakowie - kierunek dietetyka:

Uczelnia Forma studiów Poziom studiów  
Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie stacjonarne, niestacjonarne studia I stopnia więcej
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia stacjonarne, niestacjonarne studia I stopnia więcej
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie (Wydział Lekarski UJ) stacjonarne studia I i II stopnia więcej
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (Wydział Technologii Żywności UR w Krakowie) stacjonarne, niestacjonarne studia I i II stopnia więcej

Tabela uwzględnia uczelnie, które prowadzą studia w ramach kierunku lub specjalności

Co warto sprawdzić przed rekrutacją na kierunek dietetyka w Krakowie?

Co warto sprawdzić przed rekrutacją na kierunek dietetyka w Krakowie?

Dietetyka zalicza się do grona prestiżowych kierunków medycznych. Cieszą się one wyjątkową popularnością, jednak nie są one stworzone dla każdego. Aby uniknąć rozczarowań w przyszłości, dziś odpowiedz sobie na kilka pytań, które być może ułatwią ci decyzję:

 • Czy nauka biologii i chemii nigdy nie stanowiła dla ciebie problemu?
 • Czy jesteś przygotowany na rozwijanie swoich kwalifikacji także po zakończeniu studiów?
 • Czy od zawsze interesują cię aspekty związane ze zdrowym odżywianiem i wiesz, jak ważne są w osiągnięciu zdrowotnej harmonii?

Nie wahasz się z żadną z twierdzących odpowiedzi? Jeżeli z twoich ust padło trzy razy „tak”, to możesz śmiało pomyśleć o zgłoszeniu swojej kandydatury na uczelnie w Krakowie. Dietetyka to nie tylko czas intensywnej nauki, to także możliwość ekspozycji swoich kulinarnych fascynacji.

 

Proces rekrutacji i przedmioty

Najważniejsze jest jednak twoje jak najlepsze przygotowanie do egzaminu maturalnego. W przypadku studiów na kierunku dietetyka wybór jest prosty. Musisz obowiązkowo zdać na maturze biologię oraz chemię – oczywiście na poziomie rozszerzonym. Uzyskanie jak najlepszych wyników z tych przedmiotów sprawi, że znajdziesz się na listach osób przyjętych. Pamiętaj, że konkurencja jest naprawdę duża, a miejsc mało. Przykładowo na Uniwersytecie Jagiellońskim limit miejsc dla osób przyjętych na studia wynosi 40. Także jedno jest pewne – dostaną się tylko najlepsi.

Jeżeli lubisz poszerzać swoją wiedzę, to koniecznie rozważ wzięcie udziału w olimpiadzie przedmiotowej. Przygotowania do niej wymagają ogromnego zaangażowania, jednak ono bardzo się opłaca. Laureaci oraz finaliści olimpiad znajdą się na listach osób przyjętych. W przypadku studiów na kierunku dietetyka przykładowo możesz wziąć udział w:

 • Olimpiadzie Biologicznej lub Chemicznej – ogólnopolskiej lub międzynarodowej;
 • Olimpiadzie Wiedzy o Żywieniu i Żywności.

Ostatni etap rekrutacji to terminowy czas złożenia dokumentów. Nie zaniedbaj tego etapu, ponieważ jest on równie istotny. W pierwszej kolejności musisz na ogół dostarczyć teczkę, w której znajdzie się twoje świadectwo maturalne, skany dowodu oraz zdjęcia do legitymacji. W przypadku kierunków medycznych mogą być również potrzebne zaświadczenia od lekarza medycyny pracy, który określi twoje predyspozycje do wykonywania zawodu.

 

STUDIA W KRAKOWIE - ważne informacje

kierunki studiów w Krakowie

studia w Krakowie

 

DIETETYKA - ważne informacje

dietetyka studia

dietetyka studia online

studia medyczne w Krakowie

studia medyczne w Polsce

zasady rekrutacji na studia

Studia na kierunku dietetyka Kraków – zaoczne (niestacjonarne)

Wszyscy studenci, którzy zdecydują się na realizację studiów w trybie niestacjonarnym muszą pamiętać o konieczności poniesienia odpowiednich opłat, których wysokość może się różnic w zależności od uczelni. Czesne, czyli opłata pobierania za możliwość nauki, może się zmieniać w zależności od różnorodnych czynników wewnętrznych, jak i zewnętrznych, niezależnych od uczelni. Dlatego niezwykle ważne jest, abyś przed przystąpieniem do procesu rekrutacji dokładnie zapoznał się z regulaminem opłat oraz wszystkimi aktualnymi informacjami powiązanymi z tym zagadnieniem. Studenci często mogą liczyć także na szeroki wachlarz różnorodnych zniżek, promocji i możliwości płatności ratalnej.

dowiedz się więcej na temat kierunku dietetyka studia zaoczne w Krakowie

 

Jakie są ceny studiów na kierunku dietetyka w Krakowie?

Wszyscy studenci, którzy zdecydują się na realizacje studiów w trybie niestacjonarnym muszą pamiętać o konieczności poniesienia odpowiednich opłat, których wysokość może się różnic w zależności od uczelni. Czesne, czyli opłata pobierania za możliwość nauki, może się zmieniać w zależności od różnorodnych czynników wewnętrznych, jak i zewnętrznych, niezależnych od uczelni.

Dlatego niezwykle ważne jest, abyś przed przystąpieniem do procesu rekrutacji dokładnie zapoznał się z regulaminem opłat oraz wszystkimi aktualnymi informacjami powiązanymi z tym zagadnieniem. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej uczelni. Studenci często mogą liczyć także na szeroki wachlarz różnorodnych zniżek, promocji i możliwości płatności ratalnej.

dowiedz się więcej na temat cen za studia na kierunku dietetyka - ceny w Krakowie

Jakie opinie mają studia na kierunku Dietetyka w Krakowie?

Wybór dietetyki na kierunek studiów musi wiązać się z pasją i świadomością intensywnej nauki. 
 
Ania, studentka trzeciego roku dietetyki, mówi:
Kocham słodycze, ale wiem, jak ważne jest zbilansowane i zdrowe żywienie. Studia na kierunku dietetyka to spełnienie moich pasji. W dodatku mogę uczyć się na jednej z bardziej prestiżowych krakowskich uczelni. Wiem, że przede mną bardzo ciekawa przyszłość!

Poziom i tryb studiów

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

Dietetyka Kraków studia i stopnia

Dietetyka Kraków studia ii stopnia


Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

Dietetyka Kraków studia stacjonarne

Dietetyka Kraków studia niestacjonarne

Kierunki medyczne w Krakowie

Rozwiń

19 Uczelni w Krakowie

Może zadajesz sobie pytanie, czy Kraków jest miastem studenckim? Odpowiedź brzmi: tak! Co roku, tysiące maturzystów przybywa do naszego miasta, wybierając wśród dziesięciu publicznych i dziewięciu niepublicznych uczelni wyższych, tym samym dokonując jednej z kluczowych decyzji w swoim życiu. Co na to wpływa? Atmosfera, jaka tu panuje oraz bogata i różnorodna oferta edukacyjna, turystyczna i kulturalna. Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują krakowskie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Krakowie

 

POZOSTAŁE UCZELNIE W KRAKOWIE NA KTÓRYCH JEST KIERUNEK DIETETYKA

Komentarze (0)

Popularne

studia

matura 2023

 

 

Teraz najważniejsze

matura 2023

zmiany na maturze 2023

arkusze maturalne

wyniki matur 2022

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia

 • ul. Kielecka 7, w Gdyni https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJv_d6MC2n_UYRoXqg1kicRPI https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/b1ca3-wsaib-gdynia-gdansk.jpg Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • ul.Paca 37, , 04 - 386 Warszawa https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJQ3hXJMfNHkcREEMR9HcXsPk https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/dac53-viamoda-kierunki.jpg VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie
 • Dzień Otwarty https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/bc5e5-politechnika-bialostocka.jpg Politechnika Białostocka
 • ul. Kokoszków 71 Nowy Targ 34-400 https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJscWt8r3kFUcRfsh_Lo4XfW4 https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/1a717-ppuz-nowy-targ.jpg Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
 • ul. Krupnicza 33, 31-123 Kraków https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJC0cMNgxbFkcRB9jDVXm1yK8 https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/3f77d-uj-krakow.jpg Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
 • Drzwi otwarte https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJ0Z9P6HfLHkcRaeqX_nj9aBE https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/166b7-wsr-studia-warszawa.jpg Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie