mobilność

Studia w Trójmieście

mobilność

Odkryj studia mobilność w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Mobilność studia Gdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Mobilność to ścieżka kształcenia rozwijająca umiejętności projektowane, plastyczne oraz techniczne. Są to studia dla osób posiadających zdolności plastyczne oraz poczucie estetyki i wiążących swoją przyszłość zawodową z projektowaniem.


Program studiów dostarcza studentom wiedzy między innymi z zakresu projektowania środków transportu, zarówno lądowych, jak i wodnych, zapoznają studenta ze specyfiką projektowani pojazdów, tych poruszających się dzięki użyciu siły mięśni, a także samochodów osobowych, transportu ciężkiego oraz obiektów pływających, taki jak na przykład jachty, statki, łodzi i inne obiekty nawodne. Studenci zdobędą również wiedzę z zakresu projektowania form oraz wyposażenia jachtów i innych obiektów pływających, oraz poznają specyfikę mobilności zarówno wodnej, jak i lądowej.

Dzięki zdobytym w drodze studiów umiejętnościom oraz kompetencjom, po zakończeniu studiów eksperci z zakresu mobilności gotowi są do podjęcia pracy między innymi w takich jednostkach i instytucjach jak firmy oraz studia zajmujące się projektowaniem, oraz produkcją obiektów pływających, takich jak statki, jachty, formy zamieszkiwania na wodzie i tym podobne, a także tych, zajmujących się pojazdami lądowymi w Polsce i Europie. Absolwenci mogą również pracować w agencjach reklamowych, firmach produkcyjnych, studiach realizacyjnych czy jednostkach kultury i jednostkach administracji samorządowej pełniąc funkcje kierownicze w instytucjach projektowych, czy zajmować się doradztwem w projektach wzorniczych i małej architektury lub otworzyć i prowadzić własną działalność gospodarczą.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia mobilność

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

Jednostka prowadząca

Wzornictwo stopień: (I), czas trwania: 4 lata
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Specjalności na kierunku wzornictwo

Komentarze (0)