opakowania

Studia w Trójmieście

opakowania

Odkryj studia opakowania w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Opakowania studia Gdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Opakowania to ścieżka kształcenia odpowiadająca na potrzeby dynamicznie zmieniającego się wzornictwa w obszarze projektowania oraz tworzenia opakowań. Są to studia dla osób kreatywnych posiadających zdolności plastyczne oraz poczucie estetyki.

Program studiów dostarcza studentom wiedzy teoretycznej oraz praktycznych umiejętności między innymi z zakresu specyfiki podstawowych odmian opakowań, papieru oraz związanych z nim technik i stosowanych technologii, a także tworzenia opakowań oraz ekotechnologii. Student zdobędzie również umiejętności w tworzeniu projektów z zakresu opakować papierowych, szklanych, ekologicznych oraz opakowań strukturalnych z tworzonych z tworzyw sztucznych.

Po ukończeniu studiów absolwenci z zakresu opakowań gotowi są do rozpoczęcia pracy między innymi w takich instytucjach oraz jednostkach jak agencje reklamowe, na stanowisku projektanta lub designera, w firmach projektowych w zakresie wzornictwa przemysłowego, studiach realizacyjnych, firmach produkcyjnych lub rozpocząć samodzielną praktykę zawodową i otworzyć biuro, studio projektowe lub wystawiennicze z zakresu małych form wzorniczych, mebli, produktów, galanterii, designu regionalnego, eksperymentalnego i tym podobnych.

 

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia opakowania

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

Jednostka prowadząca

Wzornictwo stopień: (I), czas trwania: 4 lata
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Specjalności na kierunku wzornictwo

Komentarze (0)