Logistyka w Warszawie - specjalności

Logistyka w Warszawie - specjalności

Logistyka w Warszawie - specjalności

Filtrowanie
Status uczelni
Uczelnia
Poziom studiów
Forma studiów

Logistyka w Warszawie - specjalności

Studenci kierunku studiów Logistyka w Warszawie mają przed sobą wiele możliwych do wyboru specjalności oraz ścieżek kształcenia. Specjalności pozwalają studentom na zdobycie cennej wiedzy, która jest świetnym uzupełnieniem wiedzy ogólnej. Niektóre z nich to m.in.: logistyka w przedsiębiorstwach, logistyka wojskowa, transport, logistyka w sytuacjach kryzysowych, a także rachunek ekonomiczny w logistyce.

Absolwenci Logistyki w Warszawie są świetnie przygotowani do podjęcia zatrudnienia m.in. w przedsiębiorstwach produkcyjnych i logistycznych, jednostkach projektowych i doradczych, firmach spedycyjno-transportowych, działach logistyki przedsiębiorstw produkcyjnych, a także do poprowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Komentarze (1)

Kinga odpowiedz

Chciałam studiować w Wawie, ale ceny mieszkań to teraz jakiś kosmos. Koleżanka studiuje na WSKZ online i chyba też się zdecyduje, bo zwyczajnie nie stać mnie na dojazdy, a co dopiero na wynajem. Mówiła, że jej studia są na bardzo fajnym poziome, ogólnie jej zdaniem warto.