Studia logistyczne Warszawa

Studia logistyczne Warszawa

Studia logistyczne Warszawa

Największy wybór studiów

logistycznych w Warszawie

Odkryj kierunki logistyczne i sprawdź gdzie możesz studiować 

Studia logistyczne Warszawa | woj. mazowieckie

Logistyka to królowa współczesnej organizacji – żaden duży biznes nie rozwinąłby się bez podjęcia działań logistycznych, które usprawniają transport, produkcję i sprzedaż, a wręcz są podwaliną sieci przedsiębiorczych działań! Studia logistyczne mają wprowadzić przyszłych logistyków w świat biznesu, ekonomii, transportu, jak i zasad korzystnego prowadzenia firmy. Logistyka to nie tylko umiejętności – to również szeroka wiedza ekonomiczna, statystyczna, analityczna oraz dotycząca zjawiska gospodarczych. Od logistyków wymaga się bardzo dobrej organizacji, umiejętności produkcyjnych oraz znajomości etyki, prawa i specyficznego języka logistycznego. Studia logistyczne w Warszawie będą dobrym wyborem przez wzgląd na możliwości odbycia praktyk i staży w dużych firmach, których siedziby znajdują się właśnie w naszej stolicy.

KIERUNKI LOGISTYCZNE W WARSZAWIE

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W WARSZAWIE SĄ STUDIA LOGISTYCZNE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Rekrutacja na studia logistyczne w Warszawie

Rekrutacja na studia logistyczne polega na konkursie świadectw maturalnych. Jaki przedmiot wybrać? Przede wszystkim postawcie na matematykę i - albo wiedzę o społeczeństwie, albo geografię. Nie zapominajcie o języku obcym – bez dobrze zdanego egzaminu, zminimalizujecie swoje szanse na podjęcie studiów.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Praca po studiach logistycznych

Aby stać się rozchwytywanym logistykiem nie wystarczy ukończenie studiów logistycznych. Jest to proces dość trudny i wymagający wielu lat nauki i praktyki, by zdobywać najlepiej płatne stanowiska. Absolwenci studiów logistycznych znajdą zatrudnienie w przedsiębiorstwach transportowych, jak i w działach zaopatrzenia i centrach logistycznych międzynarodowych przedsiębiorstw. Firmy spedycyjne to wręcz idealne miejsce dla absolwentów tego kierunku, podobnie jak hurtownie oraz jednostki zaopatrzenia i zbytu. Praca logistyka polega na wzięciu odpowiedzialności za ciągłość zaopatrzenia oraz ekonomiczną efektywność różnorodnych łańcuchów dostaw. Umiejętności wykształconych logistyków można wykorzystać w różnych innych pracach zarobkowych, których dobra organizacja i komunikatywność są w cenie.

POPULARNE KIERUNKI LOGISTYCZNE W WARSZAWIE

STUDIA LOGISTYCZNE W WARSZAWIE - PODYPLOMOWE

A
B
E
K
L
M
O
P
R
S
Ś
T
Z
Rozwiń

WARTO TO WIEDZIEĆ

 


POLITECHNIKA WARSZAWSKA STUDIA LOGISTYCZNE

Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej prowadzi studia I i II stopnia stacjonarne i niestacjonarne na kierunku Transport.

dowiedz się więcej

 


WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA STUDIA LOGISTYCZNE

Wojskowa Akademia Techniczna również zaprasza na Wydział Logistyczny, gdzie można podjąć kształcenie na kierunku Logistyka w bardzo ciekawych specjalnościach, mianowicie – logistyka i ekologia płynów eksploatacyjnych, logistyka w motoryzacji oraz logistyka w przedsiębiorstwach. Prowadzone studia to studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne.

dowiedz się więcej

 


SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO STUDIA LOGISTYCZNE

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego prowadzi kierunek Logistyka (studia I i II stopnia) stacjonarnie i niestacjonarnie na Wydziale Nauk Ekonomicznych.

dowiedz się więcej

 


UNIWERSYTET WARSZAWSKI STUDIA LOGISTYCZNE

Uniwersytet Warszawski stworzył bardzo ciekawą propozycję kształcenia na kierunku Logistyka i administrowanie w mediach, specjalność logistyka i marketing w mediach – są to studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne, które wykorzystują wiedzę z dziedziny logistyki do sterowania przekazami medialnymi i marketingowymi.

dowiedz się więcej

 


SPOŁECZNA AKADEMIA NAUK W WARSZAWIE STUDIA LOGISTYCZNE

  • Logistyka. Specjalności: Logistyka handlu i dystrybucji, Logistyka przedsiębiorstw przemysłowych, Transport- Spedycja- Logistyka.

dowiedz się więcej 

 TEMATY POWIĄZANE

 

Studia na Wydziale Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego

Studia na Wydziale Logistyki Wojskowej Akademii Technicznej 

Studia logistyczne w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie 

 

Komentarze (0)