Studia logistyczne Warszawa

Studia logistyczne Warszawa

Studia logistyczne Warszawa

Największy wybór studiów

logistycznych w Warszawie

Odkryj kierunki logistyczne i sprawdź gdzie możesz studiować 

Studia logistyczne Warszawa | woj. mazowieckie

Logistyka to królowa współczesnej organizacji – żaden duży biznes nie rozwinąłby się bez podjęcia działań logistycznych, które usprawniają transport, produkcję i sprzedaż, a wręcz są podwaliną sieci przedsiębiorczych działań! Studia logistyczne mają wprowadzić przyszłych logistyków w świat biznesu, ekonomii, transportu, jak i zasad korzystnego prowadzenia firmy. Logistyka to nie tylko umiejętności – to również szeroka wiedza ekonomiczna, statystyczna, analityczna oraz dotycząca zjawiska gospodarczych. Od logistyków wymaga się bardzo dobrej organizacji, umiejętności produkcyjnych oraz znajomości etyki, prawa i specyficznego języka logistycznego. Studia logistyczne w Warszawie będą dobrym wyborem przez wzgląd na możliwości odbycia praktyk i staży w dużych firmach, których siedziby znajdują się właśnie w naszej stolicy.

KIERUNKI LOGISTYCZNE W WARSZAWIE

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W WARSZAWIE SĄ STUDIA LOGISTYCZNE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

STUDIA LOGISTYCZNE W WARSZAWIE - PODYPLOMOWE

A
E
I
L
M
O
P
R
S
Ś
T
Rozwiń

Rekrutacja na studia logistyczne w Warszawie

Rekrutacja na studia logistyczne polega na konkursie świadectw maturalnych. Jaki przedmiot wybrać? Przede wszystkim postawcie na matematykę i - albo wiedzę o społeczeństwie, albo geografię. Nie zapominajcie o języku obcym – bez dobrze zdanego egzaminu, zminimalizujecie swoje szanse na podjęcie studiów.

 

Praca po studiach logistycznych

Aby stać się rozchwytywanym logistykiem nie wystarczy ukończenie studiów logistycznych. Jest to proces dość trudny i wymagający wielu lat nauki i praktyki, by zdobywać najlepiej płatne stanowiska. Absolwenci studiów logistycznych znajdą zatrudnienie w przedsiębiorstwach transportowych, jak i w działach zaopatrzenia i centrach logistycznych międzynarodowych przedsiębiorstw. Firmy spedycyjne to wręcz idealne miejsce dla absolwentów tego kierunku, podobnie jak hurtownie oraz jednostki zaopatrzenia i zbytu. Praca logistyka polega na wzięciu odpowiedzialności za ciągłość zaopatrzenia oraz ekonomiczną efektywność różnorodnych łańcuchów dostaw. Umiejętności wykształconych logistyków można wykorzystać w różnych innych pracach zarobkowych, których dobra organizacja i komunikatywność są w cenie.

WARTO TO WIEDZIEĆ

 


POLITECHNIKA WARSZAWSKA STUDIA LOGISTYCZNE

Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej prowadzi studia I i II stopnia stacjonarne i niestacjonarne na kierunku Transport.

dowiedz się więcej

 


WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA STUDIA LOGISTYCZNE

Wojskowa Akademia Techniczna również zaprasza na Wydział Logistyczny, gdzie można podjąć kształcenie na kierunku Logistyka w bardzo ciekawych specjalnościach, mianowicie – logistyka i ekologia płynów eksploatacyjnych, logistyka w motoryzacji oraz logistyka w przedsiębiorstwach. Prowadzone studia to studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne.

dowiedz się więcej

 


SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO STUDIA LOGISTYCZNE

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego prowadzi kierunek Logistyka (studia I i II stopnia) stacjonarnie i niestacjonarnie na Wydziale Nauk Ekonomicznych.

dowiedz się więcej

 


UNIWERSYTET WARSZAWSKI STUDIA LOGISTYCZNE

Uniwersytet Warszawski stworzył bardzo ciekawą propozycję kształcenia na kierunku Logistyka i administrowanie w mediach, specjalność logistyka i marketing w mediach – są to studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne, które wykorzystują wiedzę z dziedziny logistyki do sterowania przekazami medialnymi i marketingowymi.

dowiedz się więcej

 


SPOŁECZNA AKADEMIA NAUK W WARSZAWIE STUDIA LOGISTYCZNE

  • Logistyka. Specjalności: Logistyka handlu i dystrybucji, Logistyka przedsiębiorstw przemysłowych, Transport- Spedycja- Logistyka.

dowiedz się więcej 

 TEMATY POWIĄZANE

 

Studia na Wydziale Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego

Studia na Wydziale Logistyki Wojskowej Akademii Technicznej 

Studia logistyczne w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie 

 

Komentarze (0)