Nowoczesna komunikacja marketingowa

Nowoczesna komunikacja marketingowa

Nowoczesna komunikacja marketingowa

Studia we Wrocławiu

nowoczesna komunikacja marketingowa

Odkryj studia nowoczesna komunikacja marketingowa we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Nowoczesna komunikacja marketingowa studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Nowoczesna komunikacja marketingowa to propozycja kształcenia, która doskonale wpisuje się w zapotrzebowania współczesnego rynku pracy. Jest to kierunek dla osób, które są gotowe do samodzielnego planowania i organizowania działań marketingowych.

Program kształcenia tworzony jest w interdyscyplinarny sposób. Studenci zajmują się kształtowaniem pozycji marki i firmy na rynku, nowoczesną komunikacją marketingową, psychologicznymi aspektami zachowań rynkowych. Nauczysz się planować i organizować działania marketingowe, a także dobierać narzędzia komunikacyjne do grup docelowych.

Absolwenci mogą pracować między innymi w charakterze pracowników działów marketingu, agencji reklamowych, brandingowych, osób odpowiedzialnych za kształtowanie wizerunku marki. Zatrudniani są w strukturach władzy państwowej na różnych szczeblach: wojewódzkim, powiatowym, miejskim i gminnym, strukturach samorządowych, agencjach public relations, działach promocji firm, działach reklamy mediów, biurach prasowych.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia Nowoczesna komunikacja marketingowa

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)