Architektura wnętrz - Kraków

Architektura wnętrz - Kraków

Architektura wnętrz - Kraków
Dodaj do ulubionych

13.02.2023

Architektura wnętrz studia Kraków 2023 | woj. małopolskie

Studia na kierunku Architektura wnętrz w Krakowie to studia licencjackie lub magisterskie, których program kształcenia trwa 3,5 roku (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu licencjata lub magistra.

Studia na kierunku architektura wnętrz w Krakowie
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne
Poziom studiów studia I i II stopnia
Czas trwania 3,5 roku (studia I stopnia), 2 lata (studia II stopnia)

Uczelnie

W Krakowie architekturę wnętrz możesz studiować w ramach kierunku na 1 uczelni publicznej: Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie (Wydział Architektury Wnętrz ASP) w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym).
 
Opis kierunku
W czasie studiów na kierunku architektura wnętrz studenci rozwiną wszechstronną wiedzę z zakresu nauk technicznych, ogólnoplastycznych i artystycznych. Przede wszystkim nauczą się technik rysunku, malarstwa, rzeźby i grafiki. Ponadto poznają zasady projektowania mebli, wnętrz oraz wystaw z zastosowaniem programów i narzędzi informatycznych, wspomagających proces projektowania.
Wśród krakowskich uczelni publicznych architektura wnętrz znałazła się wśród najpopularniejszych kierunków na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie (ponad 70 zgłoszeń - 3 osoby na miejsce).
 
Wymagania
W procesie rekrutacji na studia w Krakowie na kierunku architektura wnętrz w roku akademickim 2023/2024 najczęściej brany jest pod uwagę wynik egzaminu wstępnego. szczegółowe wymagania >
 
Ceny
Studia stacjonarne na kierunku architektura wnętrz w uczelniach publicznych są bezpłatne. Z kolei za naukę w uczelniach niepublicznych oraz na studiach niestacjonarnych w uczelniach publicznych będziemy musieli zapłacić. Wykaz opłat za studia na kierunku architektura wnętrz w Krakowie >
 
Praca po studiach
Absolwenci znajdą zatrudnienie w biurach projektowych i architektonicznych, wydawnictwach i czasopismach wnętrzarskich, instytucjach kultury, czy w galeriach sztuki.

czytaj dalej wszystko o Architektura wnętrz - Kraków

Zobacz, na jakich uczelniach w Krakowie jest kierunek ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Architektura wnętrz stopień: (I)  (II), czas trwania: 3,5 roku • 2 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek architektura wnętrz w Krakowie?

Studia architektoniczne wymagają wielu specyficznych predyspozycji, których nie uwzględniają wyniki zdobyte podczas egzaminu dojrzałości. Aby dostać się na jedną z krakowskich uczelni musisz wziąć udział w sprawdzianie wstępnym, który obejmować będzie rozmowę oraz przegląd twoich prac. Zatem aby uniknąć rozczarowań w przyszłości, przygotowania zacznij już dzisiaj!

Oczywiście na maturze także musisz uzyskać pozytywne wyniki, więc zastanów się, które z przedmiotów mogą ci pomóc podczas przyszłej nauki – zastanów się, czy nie będzie ci się opłacać intensywna nauka matematyki, a może historii sztuki?

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Architektura wnętrz w Krakowie

Jak wyglądają studia na kierunku architektura wnętrz w Krakowie?

 

Studia na kierunku architektura wnętrz mają charakter studiów stacjonarnych. Dzieje się tak dlatego, że studenci będą uczestniczyć w wielu zajęciach praktycznych. Dodatkowo program studiów jest tak rozbudowany, że byłoby ciężko rozplanować go tak, by wszystkie najważniejsze zagadnienia poznać i omówić podczas studiów zaocznych – nawet przy założeniu, że studenci znaczną część pracy będą wykonywać we własnym zakresie. Zatem jeżeli myślisz o studiach w Krakowie na kierunku architektura wnętrz, przygotuj się już dziś na wyjątkowo intensywny czas!

 

 

 

1. Dla kogo ten kierunek

Pokaż mi, jak mieszkasz, a powiem ci, kim jesteś – współcześnie tak moglibyśmy sparafrazować słowa jednego z literatów. Dziś coraz częściej przywiązujemy wagę do tego, jak mieszkamy. Nasze mieszkania opowiadają historię naszego życia, naszych zainteresowań, czy wręcz naszych charakterów. Chcemy, by przedmioty, które nas otaczają, nie były jedynie funkcjonalne, lecz by także cechował je styl i design, odpowiadający naszym upodobaniom. Wszystkie te tendencje sprawiają, że coraz częściej przy urządzaniu mieszkań korzystamy z pomocy profesjonalistów.

W praktyce oznacza to, że studia na kierunku architektura wnętrz cieszą się coraz większą popularnością. Jednak czym właściwie zajmują się architekci wnętrz? Kształtują i projektują wystroje i wyposażenie ruchome, uwzględniając przy tym wszystkie funkcje pomieszczenia w zależności od wykorzystania wnętrz danego budynku. Zatem jeżeli masz wysoko rozwinięte umiejętności plastyczne, interesujesz się nowinkami ze świata designu i uwielbiasz urządzać otaczającą cię przestrzeń, to studia na kierunku.

 

2. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku architektura wnętrz możemy podzielić na:

 

1. Poziom studiów:

2. Forma:

 

Studia na kierunku architektura wnętrz w Krakowie realizowane są w ramach pierwszego i drugiego stopnia. Pierwszy stopień to studia licencjackie, które trwają 3,5 roku. Drugi stopień to natomiast studia magisterskie, trwające 2 lata.

Uczelnie w Krakowie umożliwiają kształcenie zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. To od Ciebie zależy, w jaki sposób chcesz studiować. Studia dzienne realizowane są od poniedziałku do piątku, natomiast studia niestacjonarne w trybie zaocznym odbywają się zazwyczaj w weekendy od piątku/soboty do niedzieli, z kolei studia niestacjonarne w trybie wieczorowym odbywają się od poniedziałku do piątku.

Studia stacjonarne w uczelniach publicznych są bezpłatne natomiast w uczelniach niepublicznych tryb stacjonarny i niestacjonarny zazwyczaj jest odpłatny.

 

3. Gdzie studiować

Studia w Krakowie na kierunku architektura wnętrz należą do grona prestiżowych kierunków, na którym kształcą się tylko najlepsi. Studia te możesz zatem podjąć na jednej z dwóch uczelni, mających w swojej ofercie ten kierunek studiów. Będą to oczywiście krakowska Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki oraz Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Wybór nie jest duży, więc zastanów się dobrze, która z tych ofert bardziej odpowiada twoim oczekiwaniom.

 

4. Praca po studiach

Uczelnie w Krakowie kształcą najwyższej klasy profesjonalistów, zatem absolwenci architektury wnętrz w ogóle nie powinni martwić się o przyszłe zatrudnienie. Mogą oni podjąć pracę w różnego rodzaju biurach architektonicznych i projektowych. Architekci wnętrz przygotowani są do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, która pozwoli im na podejmowanie współpracy z wyłącznie wybranymi klientami i realizację jedynie własnych projektów. Absolwenci krakowskich uczelni mogą podejmować także pracę w różnego rodzaju ośrodkach kulturalnych, takich jak teatry, gdzie mogą na przykład współtworzyć powstawanie scenografii.

Coraz częściej w prasie popularnej pojawiają się także działy poświęcone designowi i wystrojowi wnętrz. Absolwenci architektury wnętrz mogą zatem znaleźć zatrudnienie w redakcjach i wydawnictwach, gdzie pracować będą na stanowiskach ekspertów, zajmujących się właśnie sprawami designu, ponieważ współcześnie odgrywa on coraz większą rolę. Warto jeszcze podkreślić, że wszyscy absolwenci krakowskich uczelni swoją karierę zawodową mogą rozwijać nie tylko w Polsce, lecz także na arenie międzynarodowej.

 

5. Program kształcenia i przedmioty

Program kształcenia na tym kierunku można podzielić na kilka podstawowych, uzupełniających się bloków. Studenci muszą poznać wszystkie te zagadnienia, by otrzymać jak najbardziej wszechstronne wykształcenie. Czekają na nich zajęcia praktyczne, teoretyczne oraz przedmioty obejmujące aspekty związane z budownictwem.

 

W programie studiów na kierunku architektura wnętrz znajdziesz takie przedmioty jak np.:

 

Wymienione przedmioty stanowią tylko nieznaczny wycinek tego, co czeka każdego studenta architektury wnętrz. Przyszli absolwenci krakowskich uczelni otrzymają zatem bardzo rzetelne wykształcenie, które obejmować będzie wiele różnorodnych aspektów. Dobry architekt wnętrz to nie tylko esteta, poniważ by w pełni profesjonalnie wykonywać swoją pracę, musi cechować go matematyczna, czy wręcz chirurgiczna precyzja. To zawód o wysokiej odpowiedzialności, zatem każda decyzja architekta wnętrz musi być oparta na stabilnych podstawach teoretycznych.

Ile trwają studia na kierunku architektura wnętrz?

Ile trwają studia na kierunku architektura wnętrz?

Studia na kierunku Architektura wnętrz w Krakowie, w zależności od typu studiów trwają 3,5 roku (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia).

Studia na kierunku architektura wnętrz dzielą się na dwa komplementarne cykle kształcenia. Pierwszy z nich obejmuje studia licencjackie, które trwają siedem semestrów. To podczas nich studenci poznają wszystkie niezbędne zagadnienia związane z tą dyscypliną, a po obronie pracy dyplomowej mogą oni podejmować pierwsze aktywności zawodowe. Warto jednak pamiętać, że zakończenie studiów pierwszego stopnia nie daje pełni uprawnień do samodzielnego wykonywania tego odpowiedzialnego zawodu.

Studia drugiego stopnia trwają z kolei cztery semestry. Wiedza studentów zostaje usystematyzowana i znacznie poszerzona. Finalizacja tego etapu nauki wiąże się z obroną pracy magisterskiej. Jeżeli przebiegnie ona pomyślnie, to absolwenci tego kierunku przygotowani są do pełnego rozwijania swojej kariery zawodowej.

Architektura wnętrz w Krakowie - czas trwania

Poziom studiów czas trwania otrzymywany tytuł
studia I stopnia 3,5 roku licencjat
studia II stopnia 2 lata magister

Jaka praca po studiach na kierunku architektura wnętrz w Krakowie?

Absolwenci krakowskich uczelni, którzy ukończyli architekturę wnętrz, dysponują szeregiem umiejętności, czyniących z nich prawdziwych profesjonalistów na rynku pracy. Mogą oni z powodzeniem rozwijać swoją karierę zawodową w zależności od własnych ambicji i zainteresowań. Na młodych, twórczych i ambitnych architektów wnętrz czekają różnego rodzaju:

 • biura projektowe;
 • agencje architektoniczne;
 • biura zajmujące się wystrojem i designem.

 

We wszystkich tych miejscach architekci wnętrz mogą uczestniczyć w całym procesie twórczym, związanym z gospodarowaniem przestrzeni danego budynku w zależności od celu, w jakim został on stworzony. Zatem absolwenci uczelni w Krakowie mogą wykonywać zarówno wstępne projekty, wizualizacje, jak i uczestniczyć już w praktycznym procesie zagospodarowania. Architekci wnętrz, dzięki wysoko rozwiniętej kreatywności, nie będą mieli problemu z urządzeniem przestrzeni, które w przyszłości mają pełnić różne funkcje. Będą oni wiedzieć, jak pomysłowo, funkcjonalnie i ze smakiem wypełnić różne pomieszczenia mieszkalne, biura, restauracje, poczekalnie, gabinety i wiele innych miejsc.

Absolwenci architektury wnętrz w Krakowie mogą z powodzeniem prowadzić własną działalność gospodarczą, współpracować z ośrodkami kulturalnymi, takimi jak muzea, galerie sztuki, teatry. Osoby kończące ten kierunek mogą także podejmować pracę z różnego rodzaju wydawnictwami i redakcjami, które zajmują się sztuką użytkową i designem. Możliwości zawodowego rozwoju jest bardzo dużo, wszystko zależy od własnych pomysłów na ukształtowanie przyszłej kariery.

Gdzie studiować na kierunku architektura wnętrz w Krakowie?

Studia możesz podjąć na uczelni publicznej: Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.

W rekrutacji na studia I stopnia na kierunku architektura wnętrz, w roku akademickim 2022/2023, Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie oferuje 26 miejsc w ramach bezpłatnych studiów stacjonarnych. Ponadto na kandydatów czekają jeszcze miejsca na studiach płatnych na ASP w Krakowie.

 

Uczelnie na których można studiować kierunek architektura wnętrz w Krakowie

 • Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie (Wydział Architektury Wnętrz)

 

czytaj dalej uczelnie w Krakowie

 

Architektura wnętrz studia stacjonarne - uczelnie w Krakowie

 

Architektura wnętrz studia niestacjonarne - uczelnie w Krakowie

 

Architektura wnętrz studia - uczelnie publiczne (państwowe) w Krakowie
 

Limity miejsc

Rekrutacja na poszczególne kierunki studiów organizowana jest w ramach limitu miejsc – oznacza to, że uczelnie przyjmują tych kandydatów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w postępowaniu kwalifikacyjnym.

 • Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie: 26

*Uczelnie publiczne, studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2022/2023)

 

Ile kosztują studia

Stacjonarna nauka w uczelniach publicznych jest bezpłatna – za studia niestacjonarne z kolei należy zapłacić. Płatne są również studia oferowane przez znaczą większą część prywatnych szkół wyższych.

*Ceny za pierwszy rok studiów (rekrutacja 2022/2023). Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni.

 

Kiedy wyniki rekrutacji

Termin publikowania wyników rekrutacji w poszczególnych uczelniach może różnić się, ponieważ jest on ustalany indywidualnie przez szkoły wyższe. Informacje na ten temat publikowane są w prywatnych profilach kandydatów w systemie IRK lub ERK. Kandydaci w ten sposób mogą dowiedzieć się, ile punktów zdobyli w postępowaniu kwalifikacyjnym, a także które miejsce zajęli na liście rankingowej.

Terminy wyników rekrutacji na studia 2022 w uczelniach publicznych w Krakowie:

 • Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie – 11.07.2022

*I tura rekrutacji, studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2022/2023)

Dowiedz się więcej wyniki rekrutacji na studia

 

Jak złożyć dokumenty rekrutacyjne

Dokumenty rekrutacyjne składać można najczęściej osobiście do siedziby uczelni. Niektóre szkoły wyższe dopuszczają lub nawet preferują dostarczenie kompletu dokumentów za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej.

 

Kiedy składamy dokumenty na studia

Komplety dokumentów rekrutacyjnych można zazwyczaj składać zaraz po ogłoszeniu wyników rekrutacji – terminy przeznaczone na dostarczenie plików są ustalane indywidualnie przez uczelnie. Kandydaci mają na to najczęściej zaledwie kilka dni. Spóźnienie lub niespełnienie któregokolwiek z wymogów wynikających z zasad rekrutacji może zakończyć się dla kandydata skreśleniem z listy osób zakwalifikowanych na studia.

Dowiedz się więcej terminy składania dokumentów na studia

*I tura rekrutacji, studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2022/2023)

Uczelnie w Krakowie - kierunek architektura wnętrz:

Uczelnia Forma studiów Poziom studiów  
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie (Wydział Architektury Wnętrz) stacjonarne, niestacjonarne studia I i II stopnia więcej

Tabela uwzględnia uczelnie, które prowadzą studia w ramach kierunku lub specjalności

Co warto sprawdzić przed procesem rekrutacji na kierunek architektura wnętrz w Krakowie?

Co warto sprawdzić przed procesem rekrutacji na kierunek architektura wnętrz w Krakowie?

Studia na kierunku architektura wnętrz to nęcąca propozycja dla wszystkich tych osób, które interesują się designem i chciałby mieć wpływ na to, jak wygląda otaczająca ich przestrzeń. Jednak takie zainteresowania to jeszcze trochę za mało, by stać się studentem krakowskich szkół wyższych, które w swojej ofercie mają architekturę wnętrz. By uniknąć rozczarowań w przyszłości, odpowiedz sobie na kilka pytań:

 • Czy uwielbiasz rysować i projektować?
 • Czy twoje prace budzą uznanie wśród innych?
 • Czy twoje zainteresowania designem wykraczają poza ogólnie dostępną wiedzę?
 • Czy jesteś twórczą i kreatywną osobą?

 

Proces rekrutacji i przedmioty

Jeżeli odpowiadasz na te pytania twierdząco, to możesz poważnie pomyśleć o wzięciu udziału w rekrutacji na studia architektorniczne w Krakowie na kierunku architektura wnętrz. W tym przypadku wyniki z egzaminu maturalnego nie mają aż tak dużego znaczenia. Najbardziej liczą się umiejętności, jakie zaprezentujesz podczas egzaminu wstępnego. Obejmuje on rozmowę oraz prezentację prac. Wśród twoich dokonań artystycznych muszą znaleźć się rysunki, prace w kolorze wykonane techniką dowolną oraz także inne dokonania artystyczne – działania projektowe, fotograficzne, czy multimedialne. Podczas tego egzaminu wstępnego musisz zaprezentować wszystkie swoje zdolności oraz udowodnić, że twoje zainteresowania artystyczne w szczególny sposób obejmują architekturę wnętrz.

Nie zaniedbaj także tej części rekrutacji, która związana jest z terminowym składaniem dokumentów. Upewnij się, czy dostarczyłeś do dziekanatu swoje świadectwo maturalne i czy twoja opłata rekrutacyjna za egzamin wstępny wpłynęła pomyślnie. Jeżeli wszystko się powiedzie, a ty znajdziesz się na liście osób przyjętych, będziesz musiał dostarczyć także zdjęcia do legitymacji oraz skany dowodu osobistego.

 

STUDIA W KRAKOWIE - ważne informacje

kierunki studiów w Krakowie

studia w Krakowie

 

ARCHITEKTURA WNĘTRZ - ważne informacje

architektura wnętrz studia

studia architektura i budownictwo w Krakowie

studia architektura i budownictwo w Polsce

zasady rekrutacji na studia

Studia na kierunku architektura wnętrz Kraków – zaoczne (niestacjonarne)

Kierunek architektura wnętrz w Krakowie można realizować zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym czyli zaocznym. Jeżeli zdecydujesz się na tę drugą opcję, musisz pamiętać o konieczności poniesienia odpowiednich opłat. Ich wysokość jest indywidualnie ustalana przez władze uczelni i może ulec zmianie w zależności od różnorodnych czynników wewnętrznych i zewnętrznych. Krakowskie uczelnie zazwyczaj mają w swoich ofertach bogaty wachlarz zniżek, promocji czy możliwości płatności ratalnej, co może nawet w znaczny sposób wpłynąć na wysokość czesnego.

dowiedz się więcej na temat kierunku architektura wnętrz studia zaoczne w Krakowie

Jakie są ceny studiów na kierunku architektura wnętrz w Krakowie?

Kierunek architektura wnętrz w Krakowie można realizować zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym czyli zaocznym. Jeżeli zdecydujesz się na tę drugą opcję, musisz pamiętać o konieczności poniesienia odpowiednich opłat. Ich wysokość jest indywidualnie ustalana przez władze uczelni i może ulec zmianie w zależności od różnorodnych czynników wewnętrznych i zewnętrznych.
Krakowskie uczelnie zazwyczaj mają w swoich ofertach bogaty wachlarz zniżek, promocji czy możliwości płatności ratalnej, co może nawet w znaczny sposób wpłynąć na wysokość czesnego. Biorąc pod uwagę wszystkie zmienne, ważne jest, abyś przed procesem rekrutacji dokładnie zapoznał się z regulaminem opłat. Te i wszystkie inne, istotne informacje znajdziesz na oficjalnych stronach internetowych wybranych uczelni.
dowiedz się więcej na temat cen za studia na kierunku architektura wnętrz - ceny w Krakowie

Jakie opinie mają studia na kierunku architektura wnętrz w Krakowie?

Studia na kierunku architektura wnętrz zdecydowanie nie są stworzone dla każdego, wymagają wielu umiejętności i zaangażowania, jednak dają gwarant kreatywnego zatrudnienia w przyszłości.

Zosia, studentka architektury wnętrz w Krakowie, mówi:

Uwielbiam to, co robię na studiach! Oczywiście, nie wszystkie przedmioty przypały mi do gustu – zwłaszcza te czysto techniczne. Natomiast wiem, że bez nich nie mogłabym nazwać siebie profesjonalistką. Czasami trzeba zacisnąć pięści i się poświęcić, ale w przypadku architektury wnętrz wiem, że warto! Nie wyobrażam sobie innych studiów!

Poziom i tryb studiów

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

Architektura wnętrz Kraków studia i stopnia

Architektura wnętrz Kraków studia ii stopnia


Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

Architektura wnętrz Kraków studia stacjonarne

Architektura wnętrz Kraków studia niestacjonarne

Kierunki architektura i budownictwo w Krakowie

19 Uczelni w Krakowie

Może zadajesz sobie pytanie, czy Kraków jest miastem studenckim? Odpowiedź brzmi: tak! Co roku, tysiące maturzystów przybywa do naszego miasta, wybierając wśród dziesięciu publicznych i dziewięciu niepublicznych uczelni wyższych, tym samym dokonując jednej z kluczowych decyzji w swoim życiu. Co na to wpływa? Atmosfera, jaka tu panuje oraz bogata i różnorodna oferta edukacyjna, turystyczna i kulturalna. Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują krakowskie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Krakowie

 


#MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

 

Komentarze (0)

wsaib

Popularne

studia

matura 2023

 

 

Teraz najważniejsze

matura 2023

zmiany na maturze 2023

arkusze maturalne

wyniki matur 2022

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia

 • ul. Plac Polski 3/4 50-156 Wrocław https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJFcT9oH7CD0cR7RuVE8m7mEU https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/5a332-asp-worclaw.jpg Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
 • Drzwi otwarte https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJ0Z9P6HfLHkcRaeqX_nj9aBE https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/166b7-wsr-studia-warszawa.jpg Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie
 • ul. Krupnicza 33, 31-123 Kraków https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJC0cMNgxbFkcRB9jDVXm1yK8 https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/3f77d-uj-krakow.jpg Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
 • Drzwi Otwarte Wydziału Filologicznego https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJCxKWr2NXIkcRYECcap5lmJQ https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/99092-umcs-kierunki.jpg Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
 • ul. Koszykowa 86 w Warszawie https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJ9fSNrpbMHkcR9efpda02X_0 https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/6fd17-polsko-japońska-akademia-technik-komputerowych.jpg Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie
 • Wielka i Mała Zbrojownia, Patio ASP i Dom Angielski, Gdańsk Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku