INTERNET RZECZY W PRZEMYŚLE 4.0

INTERNET RZECZY W PRZEMYŚLE 4.0

INTERNET RZECZY W PRZEMYŚLE 4.0

Studia w Katowicach i woj. śląskim

internet rzeczy w przemyśle 4.0

Odkryj studia internet rzeczy w przemyśle 4.0 w Katowicach i woj. śląskim i sprawdź gdzie możesz studiować

Internet rzeczy w przemyśle 4.0 studia Katowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Internet rzeczy w przemyśle 4.0 to nowoczesna propozycja kształcenia, która umożliwi Ci nabycie wiedzy i umiejętności w zakresie wdrażania, konfiguracji i projektowania systemów teleinformatycznych na bazie najpopularniejszych  platform sprzętowych z obszaru IoT (internet of things).

W siatce zajęć znajdują się takie przedmioty jak na przykład: współpraca systemów IoT i urządzeń mobilnych, budowa efektywnych energetycznie sprzętowych rozwiązań pomiarowych, programowania i projektowania rozwiązań IoT wykorzystywanych w przemyśle. Studenci uczą się wykorzystywać serwery aplikacji oraz baz danych do realizacji warstwy składowania danych w systemach Internetu Rzeczy, a także nabywają umiejętności odnoszące się do programowania w językach szczególnie rozpowszechnionych w rozwiązaniach IoT (C++, Python, Node.js, C#).

Absolwenci w pracy działają z platformami do prototypowania rozwiązań IoT, takimi jak Nucleo, Raspberry PI, Node MCU. Zajmują się architekturą i funkcjonowaniem rozwiązań Internetu Rzeczy w środowiskach przemysłowych, a także budową, sposobami funkcjonowania i technologii używanych w internetowych systemach rozproszonych.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia INTERNET RZECZY W PRZEMYŚLE 4.0

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)