MECHATRONIKA I INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE

MECHATRONIKA I INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE

MECHATRONIKA I INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE

Studia w Katowicach i woj. śląskim

mechatronika i inteligentne rozwiązania

Odkryj studia mechatronika i inteligentne rozwiązania w Katowicach i woj. śląskim i sprawdź gdzie możesz studiować

Mechatronika i inteligentne rozwiązania informatyczne studia Katowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Mechatronika i inteligentne rozwiązania informatyczne to studia, które umożliwiają nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu mechaniki, elektroniki, informatyki, automatyki i robotyki. Studenci przygotowują się do pracy w zespołach, które zajmują się projektowaniem, programowaniem, wytwarzaniem, wdrażaniem i eksploatacją inteligentnych urządzeń mechatronicznych.

W siatce zajęć znajdują się takie przedmioty jak: komputerowe systemy sterowania, Hackathon Autonomicznych Robotów, podstawy konstrukcji maszyn, automatyka. Poznasz informatyczne aspekty automatyki i robotyki, a także uczysz się łączyć nowoczesną mechanikę precyzyjną z najnowszymi osiągnięciami elektroniki, robotyki i informatyki.

Absolwenci pracują w interdyscyplinarnych zespołach, które rozwiązują problemy związane z konstrukcją, wytwarzaniem oraz diagnozowaniem inteligentnych układów mechatronicznych. Odnajdą się oni w zawodzie inżyniera, posiadającego wszechstronne przygotowanie z zakresu informatyki i techniki.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia MECHATRONIKA I INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej

Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)