Doradztwo zawodowe i personalne

Doradztwo zawodowe i personalne

Doradztwo zawodowe i personalne

Studia w Bydgoszczy

doradztwo zawodowe i personalne

 

Odkryj studia doradztwo zawodowe i personalne w Bydgoszczy i sprawdź gdzie możesz studiować

Doradztwo zawodowe i personalne studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Doradztwo zawodowe i personalne to ścieżka kształcenia pozwalająca zdobyć wiedzę między innymi z zakresu psychologicznych prawnych, społecznych oraz etycznych aspektów związanych z dopasowaniem do zawodu, doradzaniem i funkcjonowaniem na rynku pracy. Są to studia dla osób chcących dowiedzieć się więcej o technikach i metodach wykorzystywanych w pracy o charakterze doradczym i tych lubiących pracę z ludźmi i chcących im pomagać.

Program studiów dostarcza wiedzy między innymi z zakresu szeroko rozumianej pedagogiki, psychologii, socjologii, planowania kariery zawodowej oraz diagnozowania potrzeb i udzielania pomocy osobom z różnych środowisk, z różnymi problemami. Studenci poznają również narzędzia diagnostyczne, będą mieli możliwość udziału w treningach kompetencji miękkich i zdobędą praktyczne umiejętności, które przygotują ich do pracy w zawodzie.

Specjaliści z zakresu doradztwa zawodowego i personalnego po zakończeniu studiów mogą rozpocząć pracę w zawodzie między innymi w poradniach specjalistycznych, działach kadr w firmach publicznych, niepublicznych, także firmach konsultingowych i tych zajmujących się doradztwem. Absolwenci mogą szukać pracy również w placówkach edukacyjnych, administracjach samorządowych czy centrach informacji i planowania kariery zawodowej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia Doradztwo zawodowe i personalne

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)