Gestion et technologie - Łódź

Gestion et technologie - Łódź

Gestion et technologie - Łódź

Studia w Łodzi

gestion et technologie

Odkryj kierunek gestion et technologie w Łodzi i sprawdź, gdzie możesz studiować

 

Dodaj do ulubionych

11.02.2023

Gestion et technologie studia Łódź - 2023 | woj. łódzkie

Studia na kierunku gestion et technologie to studia inżynierskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 4 lata (studia I stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu inżyniera. Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym.

Studia na kierunku gestion et technologie w Łodzi
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów
Poziom studiów
Czas trwania
Uczelnie
W Łodzi gestion et technologie możesz studiować w ramach kierunku na 1 uczelni publicznej: Politechnice Łódzkiej (Centrum Kształcenia Międzynarodowego (IFE) PŁ, Wydział Organizacji i Zarządzania PŁ).
 

Opis kierunku

Studia na kierunku gestion et technologie umożliwiają zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania, ekonomii, marketingu, finansów, komputerowego wspomagania, jak również techniki i technologii. Co więcej, w trakcie kształcenia studenci będą mieli szansę uzyskać kompetencje wymagane do efektywnego wykonywania zadań menedżerskich na wszystkich szczeblach zarządzania w różnego rodzaju sektorach gospodarki.

 

Praca po studiach

Absolwenci powyższego kierunku studiów będą mogli ubiegać się o zatrudnienie m.in. w branży informatycznej, sektorze finansowym, a także w agencjach reklamowych.

czytaj dalej wszystko o Gestion et technologie - Łódź

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek gestion et technologie w Łodzi?

Najczęściej wymagane przedmioty maturalne w procesie rekrutacyjnym na studia na kierunku gestion et technologie:

 • chemia,
 • drugi język obcy,
 • fizyka,
 • język angielski,
 • język francuski,
 • matematyka.

 

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

 

szczegółowe wymagania na uczelniach

Gestion et technologie w Łodzi

Jak wyglądają studia na kierunku gestion et technologie w Łodzi?

W dzisiejszych czasach na rynku można zaobserwować wzrost liczby firm zagranicznych, które funkcjonują w ramach międzynarodowych łańcuchów wytwarzania produktów oraz centrów usług. Zwiększa się tym samym zapotrzebowanie na specjalistów oraz menedżerów, potrafiących efektywnie pracować w międzynarodowych zespołach. W związku z tymi trendami w Łodzi powstał tak innowacyjny kierunek studiów, jak gestio et technologie. Jego celem jest przygotowanie studentów do realizacji funkcji menedżerskich na wszystkich szczeblach zarządzania organizacją w skali międzynarodowej, a także do prowadzenia badań w obszarze nauk o zarządzaniu i jakości dla potrzeb rozwoju organizacji w erze Przemysłu 4.0. Jeśli więc jesteś osobą ambitną, posiadasz szerokie zainteresowania, a dodatkowo nauka języków obcych nigdy nie stanowiła dla Ciebie problemu, to studia na kierunku gestion et technologie mogą okazać się idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

 

Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku gestion et technologie możemy podzielić na:

1. Typ

 • studia I stopnia (inżynierskie)

2. Tryb

 • studia stacjonarne

 

Zdobywana wiedza i umiejętności

W trakcie kształcenia na kierunku gestion et technologie weźmiesz udział w licznych zajęciach, które przygotują Cię do działania w życiu gospodarczym oraz społecznym w dobie gospodarki globalnej. Zdobędziesz wszechstronną wiedzę z zakresu ekonomii oraz nauk matematycznych. Zyskasz również cenne kompetencje z zakresu zarządzania finansami oraz rozwiniesz swoje zdolności menedżerskie. Dodatkowo kształcenie w języku angielskim oraz francuskim sprawi, że będziesz mógł swobodnie podejmować współpracę z różnego rodzaju organizacjami w skali międzynarodowej. Co ważne, praktyki i staże przewidziane w programie studiów na kierunku gestion et technologie będziesz mógł zrealizować w wielu prestiżowych firmach, co pozwoli Ci na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

 

Ile trwają studia na kierunku gestion et technologie w Łodzi?

Studia na kierunku gestion et technologie trwają 4 lata (studia I stopnia).

 

Jaka praca po studiach na kierunku gestion et technologie w Łodzi?

Jako absolwent studiów na kierunku gestion et technologie nie powinieneś mieć żadnych trudności ze znalezieniem ciekawej i dobrze płatnej pracy. Przede wszystkim z powodzeniem znajdziesz zatrudnienie zarówno w branży informatycznej, jak i w sektorze finansowym. Ponadto Twoja znajomość zasad zarządzania pozwoli Ci na objęcie stanowisk menadżerskich, a umiejętności marketingowe z pewnością przydadzą się w pracy w agencjach reklamowych. Co ważne, dzięki opanowaniu dwóch języków obcych na zaawansowanym poziomie, otworzą się przed Tobą drzwi do kariery międzynarodowej na całym świecie.

 

Możliwości zatrudnienia po studiach na kierunku gestion et technologie:

 • sektor finansowy,
 • agencje reklamowe,
 • branża informatyczna,
 • własna działalność gospodarcza,
 • kariera międzynarodowa.

 

Kierunki w Łodzi

energetyka
farmacja
geografia
leśnictwo
logistics
logopedia
management
marketing
optometria
położnictwo
taniec
Rozwiń

Komentarze (0)

Teraz najważniejsze

matura 2024

zmiany na maturze 2024

arkusze maturalne

wyniki matur 2023

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia