Gdzie bawić się w Lublinie?

Gdzie bawić się w Lublinie?

studia w Lublinie  czas po studiach

Co robić po studiach w Lublinie? 

Studia to nie tylko nauka – to także zabawa. W mieście akademickim jakim jest Lublin na brak rozrywek nie można narzekać. Osobom, poszukującym muzycznych atrakcji, spodobać się powinna koncertowa oferta Klubu Graffiti. Na żywo zobaczyć tam można przedstawicieli praktycznie wszystkich gatunków od elektroniki, przez rocka, po rap. Graffiti to najstarszy klub muzyczny, działający w Lublinie, w którym do tej pory koncerty zagrało kilkaset grup i wykonawców z Polski i zza granicy. Fani muzyki alternatywnej powinni zajrzeć do Domu Kultury. W klubie odbywają się koncerty artystów, którzy „nie płyną w głównym nurcie”. To miejsce na pewno przypadnie do gustu osobom zmęczonym muzyką wałkowaną przez rozgłośnie radiowe. 
W Lublinie nie brakuje również klubów studenckich. Mieszczący się tuż obok Politechniki Lubelskiej Klub Kazik zaprasza wszystkich, którzy chcieliby miło spędzić czas przy kawie lub czymś mocniejszym. Do dyspozycji gości jest bilard i lotki. Zlokalizowany w centrum miasteczka akademickiego UMCS pub Paragraf 14 przygotował coś dla wielbicieli sportowych emocji – na sześciu telewizorach obejrzeć można transmisje wszystkich ważniejszych wydarzeń sportowych. Poza tym na gości czeka karaoke i kolorowe drinki.
Akademickie Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” stawia na rozrywkę nieco ambitniejszą. W miesjcu tym obcować można z szeroko pojętą kulturą – odbywają się tam wystawy, spotkania, warsztaty, spektakle teatralne, seanse kinowe.
W Lublini nie brakuje również miejsc, w których można tańczyć do rana. Jednym z nich jest klub Czekolada – dwa piętra, dwa parkiety i najlepsi DJe.
 
 

Komentarze (0)