Gdzie bawić się w Kielcach?

Gdzie bawić się w Kielcach?

Studia Kielce - gdzie się bawić

Gdzie bawić się na studiach w Kielcach

Kieleckie życie nocne toczy się głównie na wyremontowanym i oświetlonym Rynku i w jego okolicach. W ciepłe, lenie noce bardzo przyjemnie jest usiąść w ogródkach piwnych Starego Browaru czy Plejady. W tej drugiej zjesz smaczną pizzę i obejrzysz transmisje sportowe, wyświetlane za pomocą rzutnika. Miejscem, w którym w miłej atmosferze można spotkać się ze znajomymi i pogadać przy kawie czy piwie, jest Coffeina. Pub oferuje gościom zniżki studenckie i dużą salę dla palących. Codziennie zagrać można tam w darta, w czwartki organizowane jest karaoke. Wartym odwiedzenia lolakalem jest również Komitet. Pub oferuje ciekawy wybór chmielowych trunków i dopracowany wystrój, utrzymany w PRL-owskim klimacie. Szerokim asortymentem piw może również pochwalić się Craft Beer PUB. 
Studenci kieleckich uczelni, szukający muzycznych wrażeń, odwiedzić powinni klub Bohomass lab, który pod względem koncertowej oferty nie ma w mieście konkurencji. Do lokalu zapraszani są przedstawiciele szeroko pojętej muzyki alternatywnej (od rapu po elektronikę). Poza tym w miejscu tym można smacznie zjeść i w ramach Kina Letniego obejrzeć filmy na świeżym powietrzu. Koncerty i występy kabaretów odbywają się również w amfiteatrze na Kadzielni i w Hali Widowisko-Sportowej.
Osoby, poszukujące spokojniejszych miejsc z dobrą kawą, powinny odwiedzić Kawkę czy Tiffani Cafe. Na studentów, chcących poszaleć na parkiecie, czekają kluby UV, Madness i Kosmos. W tym ostatnim zagrać można również w kręgle. Na before-party przed clubingiem warto wybrać się do któregoś z kieleckich shot-barów: Przystanku lub Kolejki.
Jeżeli szukasz miejsc z nieco mroczniejszym klimatem, powinieneś zajrzeć do Tunelu. Pub znajduje się w piwnicach, w których o zasięgu telefonii komórkowej można tylko pomarzyć. Typowo studenckim lokalem jest za to klub WSPAK, mieszczący się na osiedlu akademickim politechniki. 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze (0)