COACHING I ROZWÓJ ZAWODOWY

COACHING I ROZWÓJ ZAWODOWY

COACHING I ROZWÓJ ZAWODOWY

Studia w Poznaniu

coaching i rozwój zawodowy

Odkryj studia coaching i rozwój zawodowy w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Coaching i rozwój zawodowy studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Żyjemy w czasach, w których wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, zdolności doradcze i menedżerskie, a także umiejętność świadczenia usług z zakresu szeroko rozumianego poradnictwa zawodowego są nieocenione, dlatego coaching i rozwój zawodowy to propozycja kształcenia, dzięki której odnajdziesz się na współczesnym rynku pracy.

Jest to propozycja, dzięki której zdobędziesz szerokie kompetencje z obszaru takich dyscyplin, jak psychologia, socjologia oraz zarządzanie. Poznasz przydatne techniki mediacyjne, negocjacyjne i związane z poradnictwem zawodowym oraz odnoszącym się do rozwoju osobistego. Szczególny nacisk zostanie położony na sprawdzanie predyspozycji zawodowych za pomocą konkretnych narzędzi, analiza i interpretacja wyników wypełnianych kwestionariuszy oraz przekazywanie informacji klientom we właściwy sposób.

Po ukończeniu kształcenia na coachingu i rozwoju zawodowego będziesz mógł znaleźć zatrudnienie w działach HR, placówkach doradczych, niektórych jednostkach administracyjnych, własnych gabinetach ukierunkowanych na udzielanie profesjonalnego wsparcia, a także w środowisku biznesowym.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia COACHING I ROZWÓJ ZAWODOWY

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)