Prawo konkurencji

Studia w Warszawie

prawo konkurencji

Odkryj studia prawo konkurencji w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować 

Prawo konkurencji studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Prawo konkurencji to jedna z podstawowych gałęzi prawa. Jej podstawowym celem jest ochrona przedsiębiorców przed zachowaniami innych przedsiębiorców. Wybierz tę propozycję kształcenia, która znalazła się w ofercie warszawskich ośrodków akademickich, jeśli i ciebie interesuje właśnie ten obszar działalności. Pozwoli ci ona w przyszłości na bardzo aktywny rozwój zawodowy.

Otrzymasz bowiem pogłębioną wiedzę związaną z prawem antymonopolowym (kontroli koncentracji, czy porozumień ograniczających kompetencje), pomocą publiczną, czy nieuczciwą konkurencją. Oczywiście najważniejsze jest jednak to, byś swoją rozbudowaną wiedzę prawniczą mógł wykorzystać podczas różnorodnych działań zawodowych.

Absolwenci prawa konkurencji nie powinni mieć żadnych problemów ze znalezieniem dobrej pracy. Mogą oni pomyśleć nie tylko o założeniu własnej działalności gospodarczej. Czekać na nich będzie zarówno sektor sądownictwa, jak i przedsiębiorstwa działające w sektorze prywatnym. Zastanów się, który obszar działalności zawodowej przyniesie ci najwięcej satysfakcji.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia Prawo konkurencji

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)