PROGRAMOWANIE APLIKACJI VR/AR W UNITY 3D

PROGRAMOWANIE APLIKACJI VR/AR W UNITY 3D

PROGRAMOWANIE APLIKACJI VR/AR W UNITY 3D

Studia we Wrocławiu

programowanie aplikacji vr/ar w unity 3d

Odkryj studia programowanie aplikacji vr/ar w unity 3d we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Programowanie aplikacji vr/ar w unity 3d studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Współcześnie wielokrotnie udowodniliśmy, że coś takiego jak wstrzymanie technologicznego rozwoju po prostu nie istnieje. Dzieje się tak dzięki zaangażowaniu wielu naukowców, specjalistów i inżynierów. Jeśli chcesz być jednym z nich, możesz wybrać unikalną propozycję kształcenia, która znalazła się w ofercie wrocławskich ośrodków akademickich. Jest nią projektowanie aplikacji VR/AR w unity 3D.

Jej studenci zetkną się między innymi z przedmiotami takimi jak: aplikacje rozszerzonej rzeczywistości, aplikacje wirtualnej rzeczywistości w unity, czy mobilne aplikacje VR. To właśnie dzięki nim studenci będą mogli wejść w posiadanie unikalnych umiejętności związanych z programowaniem aplikacji mobilnych, czy tworzeniem doświadczenia VR/AR/MR w oparciu o różne sensory.

Dziś branża informatyczna potrzebuje doskonale wykształconych specjalistów, którzy będą mieli zapał, by przekraczać obowiązujące granice technologiczne. Dlatego też absolwenci nie powinni obawiać się o swoje zatrudnienie. Czeka na nich praca zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia PROGRAMOWANIE APLIKACJI VR/AR W UNITY 3D

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)