SOFTWARE DEVELOPMENT

SOFTWARE DEVELOPMENT

SOFTWARE DEVELOPMENT

Studia we Wrocławiu

software development

Odkryj studia software development we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Software development studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Software development to unikalna propozycja kształcenia stworzona przez uczelnie we Wrocławiu. Została ona zadedykowana dla studentów, którzy swoją zawodową przyszłość chcieliby związać z sektorem informatycznym nie tylko w Polsce, lecz także na arenie międzynarodowej. Zajęcia odbywać się będą w języku angielskim.

W praktyce oznacza to, że powinieneś doskonale nim władać – to pozwoli ci na rozwinięcie słownictwa branżowego. Dodatkowo odnajdziesz w siatce programowej przedmioty takie jak: creation and administration of cloud-based appliactions, czy services and development platforms for cloud-based appliactions. Podczas wszystkich semestrów kształcenia dowiesz się między innymi, jak stosować zasady algorytmiki i struktur danych.

Branża informatyczna nie próżnuje i specjaliści w jej obszarze poszukiwani są nie tylko w Polsce, lecz także na arenie międzynarodowej. Dlatego też jeśli wybierzesz propozycję kształcenia taką jak software development, to nie musisz obawiać się o swoje zatrudnienie. Czekać będą bowiem na ciebie stanowiska takie jak: system engineer, czy IT system integrator.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia SOFTWARE DEVELOPMENT

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)