E-BIZNES

Studia w Poznaniu

e-biznes

Odkryj studia e-biznes w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

E-biznes studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Jeżeli chciałbyś poznać funkcjonowanie firm i przedsiębiorstw w dobie gospodarki cyfrowej, marzysz o rozpoczęciu działalności przez Internet lub związać przyszłość z istniejącymi działalnościami w obszarze zarządzania i marketingu internetowego, powinieneś rozważyć kształcenie na e-biznesie.

Siatka kształcenia ma charakter rozbudowany, aby umożliwić przyszłym absolwentom uzyskanie szerokich zagadnień e-biznesowych w ujęciu praktycznym oraz teoretycznym. E-biznes pozwoli ci poznać i zrozumieć ekonomiczne, społeczne i technologiczne uwarunkowania biznesu internetowego, zyskasz okazję do zgłębienia najczęstszych zachowań konsumenckich w przestrzeni internetowej i w systemach informacyjno-komunikacyjnych, a ponadto nauczysz się analizowania, interpretowania i oceniania zjawisk odnoszących się do działania firm w sieci internetowej.

Abiturienci e-biznesu w przyszłym życiu zawodowym będą mogli zająć się marketingiem internetowym, zarządzaniem informacją i technologią informacyjną, firmą w e-biznesie oraz prowadzeniem własnej działalności w przestrzeni internetowej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia E-BIZNES

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)