NEGOCJACJE W BIZNESIE

NEGOCJACJE W BIZNESIE

NEGOCJACJE W BIZNESIE

Studia w Poznaniu

negocjacje w biznesie

Odkryj studia negocjacje w biznesie w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Negocjacje w biznesie studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Opanowanie i świadome wykorzystywanie technik negocjacyjnych przez osoby pewne siebie, charyzmatyczne i posiadające szeroką wiedzę merytoryczną jest niezwykle cenne we współczesnym środowisku biznesowym. Dlatego podejmując kształcenie na negocjacjach w biznesie, będziesz mógł liczyć na spełnienie marzeń o prestiżowym zatrudnieniu, przynoszącym wysokie dochody.

Przyszli negocjatorzy działający w środowisku biznesowym zgłębią podstawy psychologii, zwłaszcza w aspekcie perswazji, negocjacji, mediacji i technik autoprezentacyjnych. W trakcie praktycznych zajęć warsztatowych zyskają okazję do przećwiczenia i ugruntowania tych kompetencji, co w rezultacie przełoży się na świadome wykonywanie obowiązków zawodowych. Co więcej, jako przyszły absolwent zgłębisz istotę funkcjonowania dzisiejszych przedsiębiorstw, aby jak najlepiej odnaleźć się w jednym z nich.

Absolwenci bez problemu zakładają własne działalności gospodarcze, podejmują współpracę z istniejącymi przedsiębiorstwami działającymi na arenie międzynarodowej, zajmują posady w jednostkach doradczych lub decydują się na przekazywanie posiadanej wiedzy na stanowisku wykładowcy akademickiego.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia NEGOCJACJE W BIZNESIE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)