MARKETING INTERNETOWY W PRAKTYCE

MARKETING INTERNETOWY W PRAKTYCE

MARKETING INTERNETOWY W PRAKTYCE

Studia we Wrocławiu

marketing internetowy w praktyce

Odkryj studia marketing internetowy w praktyce we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Marketing internetowy w praktyce studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Marketing internetowy to jedna z tych propozycji kształcenia, która stanowi odpowiedź na wyzwania współczesnego świata. Dziś bowiem to Internet stanowi najpotężniejszą bazę produktowo-usługową, dzięki której poszczególne firmy mogą dbać o swój zbilansowany rozwój. W praktyce oznacza to, że wciąż potrzebni są specjaliści, którzy zarządzać będą potencjałem firmy w przestrzeni cyfrowej.

Dlatego też propozycja kształcenia taka jak marketing internetowy w praktyce znalazła się w ofercie wrocławskich ośrodków akademickich. Wybierz ją wtedy, jeśli czujesz, że towarzyszą ci szczególne kompetencje każdego handlowca. Można zaliczyć do nich chociażby komunikatywność. W siatce programowej odnajdziesz przedmioty, które pozwolą ci na rozwój predyspozycji.

Narzędzia marketingu internetowego, social media marketing, czy pozycjonowanie stron internetowych – oto przykłady niektórych z nich. Największe znaczenie będą mieć umiejętności związane z prowadzeniem wszelkich kampanii marketingowych i reklamowych. Dzięki temu będziesz mógł liczyć na szybkie znalezienie zatrudnienie w działach PR wszelkich przedsiębiorstw i korporacji.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia MARKETING INTERNETOWY W PRAKTYCE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

Jednostka prowadząca

Zarządzanie stopień: (I)  (II), czas trwania: 2 lata • 3 lata
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)