USŁUGI LOGISTYCZNE NA RYNKU KRAJOWYM I MIĘDZYNARODOWYM

USŁUGI LOGISTYCZNE NA RYNKU KRAJOWYM I MIĘDZYNARODOWYM

USŁUGI LOGISTYCZNE NA RYNKU KRAJOWYM I MIĘDZYNARODOWYM

Studia w Katowicach

usługi logistyczne na rynku krajowym i międzynarodowym

 

Odkryj studia usługi logistyczne na rynku krajowym i międzynarodowym w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Usługi logistyczne na rynku krajowym i międzynarodowym studia Katowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Niewątpliwie dzisiejsza gospodarka uległa dynamicznemu rozwojowi na przestrzeni ostatnich kilku lat. Jest to zasługa wielu czynników, a jednym z najbardziej kluczowych są strategiczne działania specjalistów do spraw logistyki. Jeżeli chcesz stać się jednym z nich, wybierz usługi logistyczne na rynku krajowym i międzynarodowym.

Zadbasz w ten sposób o wszechstronne przygotowanie do pracy w bardzo opłacalnym sektorze, który umożliwi ci nie tylko systematyczne uzyskiwanie wysokich zarobków, ale również rozwój osobisty w interesującej cię dziedzinie. Wszystko dzięki takim umiejętnościom, jak: zastosowanie instrumentów zarządzania logistycznego, budowanie i realizacja strategii logistycznych, czy przepływ materiałów na rynku międzynarodowym.

Szerokie kompetencje, odnoszące się do wielu dziedzin nauki, pozwolą ci na zdobycie zatrudnienia na arenie międzynarodowej. Zajmiesz się pracą dla przedsiębiorstw logistycznych, transportowych i spedycyjnych, pomyślisz o założeniu własnego lub zdecydujesz się na związanie przyszłości z jednostkami administracyjnymi oraz placówkami konsultingowymi.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia USŁUGI LOGISTYCZNE NA RYNKU KRAJOWYM I MIĘDZYNARODOWYM

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach

Jednostka prowadząca

Logistyka stopień: (I)  (II), czas trwania: 3,5 roku • 2 lata
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)