PRZEDSIĘBIORSTWO W GOSPODARCE REGIONALNEJ

PRZEDSIĘBIORSTWO W GOSPODARCE REGIONALNEJ

PRZEDSIĘBIORSTWO W GOSPODARCE REGIONALNEJ

Studia w Lublinie

przedsiębiorstwo w gospodarce regionalnej

 

Odkryj studia przedsiębiorstwo w gospodarce regionalnej w Lublinie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Przedsiębiorstwo w gospodarce regionalnej studia Lublin - specjalność / ścieżka kształcenia

Przedsiębiorstwo w gospodarce regionalnej to oferta kształcenia, które umożliwi zdobycie potrzebnej wiedzy i umiejętności do samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej. Studenci będą mieli okazję zapoznać się ze zróżnicowanymi aspektami rozwoju regionów, czynnikami zmian, zachodzącymi w tym procesie, a także mechanizmami dostosowania rozwoju regionalnego do tendencji globalizacji w gospodarce.

Bogaty program kształcenia wypełniony jest takimi przedmiotami jak: finansowanie rozwoju regionalnego, planowanie przestrzenne i lokalizacja działalności gospodarczej, regionalne i lokalne rynki pracy, strategie rozwoju regionalnego, teoretyczne podstawy rozwoju regionalnego, restrukturyzacja finansowa.

Absolwenci posługują się instrumentami doskonalenia procesów rozwoju i kształtowania pozycji regionu, a korzystają przy tym z pomocy oferowanej przez fundusze unijne. Są przygotowani do pracy w przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych, instytucjach administracji publicznej i służbach finansowych różnych branż.

Zobacz, na jakich uczelniach w Lublinie jest specjalność / ścieżka kształcenia PRZEDSIĘBIORSTWO W GOSPODARCE REGIONALNEJ

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Komentarze (0)