PROJEKTOWANIE I EKSPLOATACJA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

PROJEKTOWANIE I EKSPLOATACJA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

PROJEKTOWANIE I EKSPLOATACJA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Studia w Lublinie

projektowanie i eksploatacja systemów informatycznych

 

Odkryj studia projektowanie i eksploatacja systemów informatycznych w Lublinie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Projektowanie i eksploatacja systemów informatycznych studiaLublin - specjalność / ścieżka kształcenia

Projektowanie i eksploatacja systemów informatycznych to innowacyjna propozycja kształcenia, która umożliwi Ci zdobycie najważniejszej wiedzy i praktycznych umiejętności odnoszących się do projektowania graficznych interfejsów, a także pozwala rozwijać zdolności programistyczne w zakresie nowoczesnych języków programowania i baz danych.

Program kształcenia wypełniony jest przedmiotami obligatoryjnymi dla wszystkich studentów, a także zajęciami specjalizacyjnymi, takimi jak: projektowanie graficznych interfejsów użytkownika, programowanie w języku JAVA, programowanie baz danych. Zdobywają niezbędne umiejętności projektowania, programowania, obsługi systemów informatycznych.

Absolwenci zajmują się projektowaniem i budową wielowarstwowych aplikacji biznesowych, które wykorzystują bazy danych. Zatrudniani są przede wszystkim w przedsiębiorstwach dowolnych branż oraz w przedsiębiorstwach branży IT w charakterze specjalistów.

Zobacz, na jakich uczelniach w Lublinie jest specjalność / ścieżka kształcenia PROJEKTOWANIE I EKSPLOATACJA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)