BANKOWOŚĆ I UBEZPIECZENIA

BANKOWOŚĆ I UBEZPIECZENIA

BANKOWOŚĆ I UBEZPIECZENIA

Studia w Poznaniu

bankowość i ubezpieczenia

Odkryj studiabankowość i ubezpieczenia w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Bankowość i ubezpieczenia studiaPoznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Obecnie chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak istotną rolę odgrywają ubezpieczenia. Niektórych zdarzeń losowych nie sposób przewidzieć, dlatego zdecydowanie warto ochronić swoje mienie. Niekiedy pomoc specjalistów w doborze odpowiedniej instytucji finansowej i ubezpieczeniowej staje się nieocenione, dlatego powstała bankowość i ubezpieczenia jako innowacyjna propozycja kształcenia.

Wybierając bankowość i ubezpieczenia, decydujesz się na pogłębienie wiadomości na temat działania instytucji finansowych. Będziesz miał okazję poznać procesy ekonomiczne, zachodzące na współczesnym rynku, a podczas praktycznych zajęć i praktyk dowiesz się, jak wygląda praca finansistów od wewnątrz.

Sektor finansowy rozwija się niezwykle prężnie, dlatego po ukończeniu kształcenia w tym obszarze, nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem adekwatnej propozycji zawodowej. Pomyślisz o podjęciu pracy w bankach, urzędach skarbowych, placówkach ubezpieczeniowych, postarasz się o stanowisko analityka finansowego, czy doradcy do spraw ubezpieczeń.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia BANKOWOŚĆ I UBEZPIECZENIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Komentarze (0)